Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Sok férfi miért hiszi azt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi miért hiszi azt, hogy csak egy jó szex kell egy leszbikusnak egy pasival?

Figyelt kérdés
Soha még meg se csókoltam pasit, pedig hosszú évekig próbáltam "normális" életet élni. Nem hogy lefeküdni egyel... Még is sokszor megkapom és itt is olvasom ezt.
2015. júl. 13. 22:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Hidd el azok hülyék.
2015. júl. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%
mert a nök ált csalodtak a férfi nemben,ezért indulnak rossz irányba,vagy eleve ugy születtek,forditva vannak bekötve,vagy olyan csunyák hogy nem tudják elképzelni hogy horogra akadhatnak,ezért leszbik a leszbik.de egy jo dugás meég megmentheti öket.én pl.haragszom a leszbikre mert ki vannak vonva a halpiacrol...
2015. júl. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%

A férfiak úgy nagy általánosságban lenézik a nőket. Képtelenek felfogni, hogy mi jól elvagyunk nélkülük is. A legtöbbjük sosem vett komolyan minket, se a női szexualitást. Sokszor úgy el vannak telve a saját farkuktól, mintha az valami isten lenne. A dugás a mindenük.


Egyébként nekem is elegem van ezekből az alpári beszólásokból, Kérdező.


Aki leszbikus (mint pl én), az azért ilyen, mert a nőkhöz vonzódik, nem a férfiakhoz. Nem azért, mert csalódott bennük, hisz van egy csomó nő, aki a rossz párkapcsolatai után ugyanúgy megy pasit keresni. A rondaság sem igaz, mivel hogy tetszenének a leszbikusok egymásnak, ha mind csúnyák lennének. Persze nyilván van olyan köztünk, aki nem szép, de olyan heteró nők közt is számos van.

Szóval, #2-eske, nincs igazad.


*Thomasina*

2015. júl. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem lett volna annyi randim, ha nem tetszenék a férfiaknak #2-es. :) Egyszerűen annyira találom őket vonzónak, mint egy darab fát. Ha nem vonz se testileg, se lelkileg, akkor mi a frászt kezdjek vele?
2015. júl. 14. 10:02
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

Mert a média akkora hétmérföldes egót nevel beléjük, hogy fel sem merül bennük, hogy valakinek nem jönnek be.


Egyszerűen nem értik, nem gondolnak bele, hogy ők sem lesznek bik vagy melegek mert egy csávó jól megdugja őket.


Egyszerűen minden úgy van kódolva a kultúránkban hogy a heteróság a default, az alap, minden erre vezetődik vissza. Az nonszensz nekik hogy neked lehet más a normális, és a heteró lét az ami bizarrnak és kicsit unidnak hat.

2015. júl. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%

Én azt gondolom, ha nem tudsz mit kezdeni a férfiakkal akkor ne randizgass, hát jó hogy kérdőjelek jelennek meg, ha randizol és kiderül valójában leszbi vagy.


Egyébként meg kitől, hogyan kapod meg? Gondolom idegenekhez nem szaladsz oda, hogy helló leszbikus vagyok, szerinted miért? Valahogy engem nem találnak meg a szexuális szokásaimmal, mit miért hogyan, mert jellemzően az a páromra és rám tartozik, mást nem igazán avatunk be.


A legtöbb férfi szerintem teljesen normálisan él, gondoskodik a családjáról, a feleségéről anyagilag, lelkileg és szexuálisan is. Szerintem ebből van a legtöbb. Ezt a réteget egyáltalán nem is érdekli, hogy leszbi vagy-e, vagy nem, ha igen miért, csak jellemzően ez a "normális" fajta el van foglalva a saját dolgaival és nem ide irkál.


El is jutottunk oda, hogy ezen az oldalon mért lehet annyi aberrált gyerekes hülyeséget olvasni, de szerintem nem csak férfiaktól.


Vannak helyek ahol a szemetet összefújja a szél.

2015. júl. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
29%

mert ez az igazság kérdező.

én már négy leszbit megtérítettem hitében azóta pasiznak

elláttam őket jótanácssal meg megmutattam nekik mire számithatmak

azóta is visszatérő vendégeim

szép napot hölgyeim

egyszer eljön a ti időtök is

2015. júl. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Noren1989 ***** válasza:

Naggyon egyszerű. Te azt mondod, hogy leszbikus vagy->a nők tetszenek, KIZÁRÓLAG nőt tudsz elképzelni lelki, teti társadnak.

Ha neked meg a pasik is tetszenek, akkor talán biszexnek kellene magad hívni, de ez csak tipp...

25/F

2015. júl. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ki modnta, hogy tetszenek a pasik...?
2015. júl. 23. 23:20
 10/13 A kérdező kommentje:
mondta*
2015. júl. 23. 23:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!