Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen nővel szexelni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nővel szexelni?

Figyelt kérdés
Elsősorban a lányokat kérdez!!!

2015. júl. 14. 16:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

Mintha friss meleg pitébe nyomnád bele.

Mondjuk almás pite.

2015. júl. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
#1: Éhes lettem. :(
2015. júl. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Biztosan isteni *.* én mondjuk még szűz vagyok de lány :P
2015. júl. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%
Nekem jó. De én fiú vagyok :D (Nem azt írtad, h csak lányok válaszát várod) ;)
2015. júl. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%

Azért a leszbikus kategóriában elvárható, hogy nők válaszoljanak, nem? :D Férfiak, komolyan mondom :P ....


Egyébként, kérdező, fiú vagy, esetleg lány? Hová tartozol?



Én voltam férfival is, nővel is, és megkell hagyjam, hogy egy olyan nő, aki már csak a saját maga testét remekül ismeri, és kellő érzelem, szenvedély van benne, minden téren kitud elégíteni! Csodálatos dolog, igazi, forró erotika az egész. Nem lehet elmagyarázni, hogy két nő mit tud egymással átélni, ezt átkell érezni! :P

2015. júl. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
99%

na nem mintha lenne összehasonlítási alapom, de azért megosztom veled amit gondolok.


egyrészt jelentősen hosszabb ideig tarthat. két nő esetében nincs olyan hogy nem áll föl, egy szeretkezés alatt 4-5ször simán elmentek mindketten. (ez az alap, ha kicsit vadászósabb kedvében van az egyikőtök, lehet ez akár duplája is)


ezen kívül az a tipikus ágynyikorgós hang nincs. egyáltalán az a monoton ritmus nincsen, kivéve ha a csajod nagyon bénácska és a porkából próbálkozik átvenni dolgokat


nincs az, hogy túl nagy vagy túl kicsit a dolog, mert pont akkora segédeszközt veszel amekkora kell, vagy annyi ujjadat használod ami neki kényelmes.


lehet vad, lehet gyengéd, lehet unott vagy lelkes ugyanúgy mint a hetyóknál. ugyanúgy lehet bénázni, és ha nem vagy körültekintő fájdalmat okozni...éles körmök, stb.

de a diszkomfort vagy a fájdalom nem olyan jellemző mint férfi partner esetében.


a nők többsége puha, és ha mindent jól csinálsz, kb. olyan mint egy nyújtózkodó macska a napon. vagy a vadászó leopárd, attól függ :P

meg aztn ott van a bőrük illata, a puncijuk íze. ezt nem fogom tudni körülírni, de a lényeg az, hogy mámorító. egyszerűen nincs jobb szó rá.

az is jó érzés, amikor elélvez és össze-összehúzódik az ujjaid körül.

mivel többnyire nem egyszerre megy a dolog, ha ő az adó fél, akkor 100%ban rád fog koncentrálni, hogy neked jó legyen. persze lehet 69ezni, de én pl. imádom "csak" nézni a reakcióit.

2015. júl. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
HATOS: Olyan szépen írtál róla, hogy mostantól leszbikus nő akarok lenni. Nem, nem trollkodom, nem viccelem el, szó szerint nőként akarnám kipróbálni a szexet egy nővel. Gyönyörűen írtál róla. Szerencsés lehet a csaj akivel együtt vagy.
2015. júl. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%

Nekem csalódás volt kettesben. Azt hittem vannak leszbi hajlamaim, de a valóság sokkal lelombozóbb volt, főleg hogy előtte volt az életemben olyan férfi, aki igazán jól ki tudott elégíteni.


Ha biszexről van szó (ahol van férfi és nő is mellettem), akkor nem zavar a dolog, de nővel kettesben nem szívesen csinálnám, mert hiányzik abból a fajta együttlétből nekem nagyon valami. Fizikai értelemben egy élő farok, lelki értelemben pedig egy férfias férfi.

Fejben elképzelve előtte jónak tűnt a kizárólag egy másik nővel való szex, de a gyakorlatban kipróbálva súlyos hiányérzetem volt egy férfival való szexhez képest.

2015. júl. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne - 35/F
2015. júl. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

8as: szerintem egy partnerből nem lehet megítélni az egész női nemet. Sőt, még azt az egy személyt sem.

Az első 15-20 aktus alatt az illető még tapasztalatlannak számít, fogalma nincs róla hogy mit és hogy.


Ezen kívül pasival is, csajjal is van olyan hogy nincs kémia. De olyan szintig nincs, hogy nyögve nyelés az egész.


Aztán van olyan, hogy lenne kémia, de pl. az egyikük szégyenllős típus, és akkor jön a klasszikus fektvőrendőr-szindróma, lámpa lekapcs, csak csöndben, csak sötétben, csak ez meg az a póz, ez esküszöm hervasztóbb mint bármilyen testi "hiba". Mivel én is nő vagyok, meg tudom ítélni, hogy kb kinek mi van a ruhája alatt, és a tinifiúkkal ellentétben mint nő, nem lep meg sem a narancsbőr, sem a növési csík, sem a salátás punci, sem az hogy a nagy mell törvényszerűleg lóg, sem az, hogy egy nő adott esetben szőrös is lehet.


Ment már erre rá kapcsolatom, és rá kellett jönnöm, hogy sajnos nem vagyok a barátnőm pszichológusa, nem tudom helyette feloldani a görcseit. Mondhatom én neki tízezerszer hogy gyönyörű, hogy vonzó, hogy imádom minden porcikáját, ha szorong, nem fogja elhinni.


Nem arról van szó, ha ő akar változni, én támogatom, de picsogással meg az önsajnálattal nem tudok mitkezdeni.


Szerintem ezek egyikébe futottál bele, de azért ez alapján ne ásd el a dolgot egy életre. Az ember hüvelyének csak az első 3-4 cm-e érzékeny, ezt lehet kézzel is stimulálni. És akkor még ott az ujjbehajlítós trükk is, azt meg egy farokkal nem is lehet igazán mert az nem úgy áll.

Ja meg végtére is vannak nők akiknek farkuk van. Ha neked ez kell :D


Szóval ja, próbálkozz.

2015. júl. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!