Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok! Csaladalapitas,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Csaladalapitas, lehetseges ez?

Figyelt kérdés
Az en kerdesem az lenne hogy leszbikuskent lehetseges az hogy a felesegemmel majd ugy legyen kozos gyermekunk, hogy nem csak az egyikunknek van hozza biologiailag koze? Marmint nem vagyok benne biztos de mintha hallottam volna hogy mar megoldhato hogy ""osszekevernek"" minket es mesterseges uton ugymond mindketten az edesanyja lehetunk. Nem tudom ez igy ertheto e de halasan koszonom elore is a valaszpkat. (egy remenykedo leszbikus:D)

2015. júl. 16. 16:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Elsőre egy nagy orgiát képzeltem el, de az inkabb a 2 apára megoldas.

.. De ettol fuggetlenul probaljatok ki :)

2015. júl. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ez rendkivul hasznos volt.:)
2015. júl. 16. 16:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy erre van megoldás bár ki tudja én még nem hallottam ilyesmiről akkor már csináljátok inkább úgy hogy mindketten kihordtok 1-1 gyereket és mindkettőre a sajátotok ként tekintetek.
2015. júl. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyikőtök megtermékenyített petesejtjét beültetik és a másik kihordja.
2015. júl. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ehhh nem tudom...oszinten szolva attol felek hogy a gyerkoc majd nem fog ram is szulojekent tekinteni.. vagy hogy esetleg en nem tudnam magamenak erezni. szornyu lenne. :((
2015. júl. 16. 17:04
 6/10 A kérdező kommentje:
4-es! Koszonom azthiszem errol hallottam csak nem remlett.. remelem lehetses ez.. :))🌈🌈💖💖
2015. júl. 16. 17:11
 7/10 anonim válasza:
Én pedig arról hallottam amit a kérdésedben írtál:D csak aza probléma,hogy egyelőre csak patkányokon kísérleteznek ezzel a módszerrel,de remélem mire a családalapításhoz érek ez fejlődni fog:D
2015. júl. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én is hallottam erről az eljárásról, de én úgy hallottam, hogy a DNS-t rakják valahogy át egy spermiumba és úgy termékenyítik meg. Még teszt fázisban van, szóval olyan 5-10 év múlva. és rohadt drága lesz, bár ez relatív...
2015. júl. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A rohadt drága mit takar? 500.000? 5.000.000? 10.000.000?
2015. júl. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne aggódj ezen! A vér szerinti köteléknél ezerszer fontosabb a szeretet. De most komolyan. Nagyon sokan élnek a nem vér szerinti apukájukkal/anyukájukkal, vannak örökbefogadott gyerekek is, és sajátjuknak tekintik a nem vér szerinti szülőt :)

És egész biztos, hogy te is fogod őt szeretni és magadnak érezni :)


Amit kérdezel, na azzal én (személy szerint) nem játszanék. Hogy két petesejtből legyen egy ember O.o Elég ijesztő gondolat (pedig én is leszbi vagyok).

Ha ő hordja ki a te petesejted vagy fordítva, vérségi kötelék akkor sem lesz. Genetikailag a petesejtet adó anya lesz a vérszerinti anya, a másik anyához genetikailag(de csak úgy) nem fog kötődni.

2015. júl. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!