Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok! Honnan tud játok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Honnan tud játok hogy a kiszemeltetek is az?

Figyelt kérdés
Gondolom elég nehéz találni párt, nem?
2015. júl. 8. 00:02
 1/7 anonim ***** válasza:

hát van akiről süt, az a tipikus "rossz buz!" akinél nem is kérdés.


aztán meg ráutaló magatartás

2015. júl. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi, ez mindig érdekelt
2015. júl. 8. 00:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ha úgy néz ki, mint a Tegan és Sarah, akkor valószínű hogy van valami
2015. júl. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Vannak, akik megérzik. Szerencsére én is ilyen vagyok. Az egyik barátnőmet, akivel fél évig voltam együtt, egy bevásárlóközpontban szólítottam meg, ott dolgozott - ééés "avatatlan" szemeknek nem tűnt fel, hogy ő leszbi. A kollégái sem tudták. Egyébként nem nehét párt találni, amióta van internet, fb, sőt, sok leszbikus program...
2015. júl. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
*nem nehéZ
2015. júl. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem szerencsém volt mert a parommal hamar egymasra talaltunk de amugy vannak olyan emberek(enis ilyen vagyok) akiknek van egyfajta "leszbi radaruk"

persze ez nem minden esetben mukodik de szerintem sokmindenbol ra lehet jonni hogy valaki leszbi-e

altalaban a jaras es az oltozkodes a legarulkodobb ha csak igy ranezel valakire de a leszbi radar szerintem a kisugarzas alapjan mukodik

tobb ismerosom is mondta mar hogy kulsore nem latszik rajtam hogy leszbi vagyok de a kisugarzasomon erezni

de ha osszeneztek egy lannyal es kicsit hosszabb ideig neztek egymas szemebe,mondhatni szemeztek,akkor erezni hogy van-e koztetek valami :)

2015. júl. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tudják.


Többször előfordult, hogy családtagoknak nézegettem férfiingeket, pulóvereket a férfiruháknál, és teljesen férfiasan öltözött, nyilvánvalóan nő, férfinak öltözve stírölgetett, a szemembe nézegetve biztatóan,stb.

Nagyon kínos volt, azt megmondhatom. Először nekem, aztán, amikor gondolom rájött, hogy tévedett, akkor neki.

2015. júl. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!