Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Azthiszem Leszbikus vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azthiszem Leszbikus vagyok legalább is biszex. Volnzódom a nőkhöz imádok szexchetelni nőkkel és vonz a hármas szex is. Vajon ez Normális?

Figyelt kérdés

2015. aug. 4. 16:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
az.
2015. aug. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
14%

A mai világban már minden normális...

Hová fajulunk még?nő, nővel.. pasi pasival. 3 as szex meg szexkapcsolatok.

Egyszerűen hánynom kell. Régen az volt a normális, hogy egy férfi és egy nő együtt élték le az életüket, és ilyen kérdések meg se fordultak a fejükben. Most meg tolják az arcunkba ezt a fertőt. Bánom, hogy ebben a korban születtem. Nem csodálom, hogy nem tudok bízni a nőkben.

2015. aug. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Inkább az a lényeg hogy Te jól érzed-e magad így s ha igen akkor teljesen
2015. aug. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

#2: szia kis mimóza :)


Kérdező, teljesen rendben van, csináld ami jól esik!

2015. aug. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 SZücsöm ***** válasza:
80%
A 2 es től kérdezném hogy mire gondolt azzal hogy régen mert a náci németországtól, orosz kommunizmusig vagy akár az ókori görögökig esetleg a rómaiakig mindenhol fel lelhetőek voltak az orgiák és a homoszexuálisak vagy biszexuálisak szóval nem nagyon tudom eldönteni hogy milyen messzire is kéne vissza menni.
2015. aug. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
#5 ha tippelnem kéne azt az időszakot mondanám, amikor osztódás útján szaporodó egysejtűek uralták a Földet. Ha nincs szex, nincs erkölcstelenkedés sem, gondolom...
2015. aug. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%

"Régen az volt a normális, hogy egy férfi és egy nő együtt élték le az életüket, és ilyen kérdések meg se fordultak a fejükben. Most meg tolják az arcunkba ezt a fertőt. Bánom, hogy ebben a korban születtem"


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. aug. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
17%
Igaza van a 2. nak. Régen is voltak szélsőséges emberek/csoportok de nem az volt az elfogadott. Sőt ha a nő paráználkodott és az ura megtudta az borzasztó szégyen volt a nőre nézve. az ura kivághatta a nőt az utcára és többet senkinek nem kellet, megalázták és szolgát csináltak belőle vagy sorsára hagyták.
2015. aug. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
aw 8as kommentjétól elfogott a nosztalgia :3
2015. aug. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%

Hiányoznak a régi, normális idők :(


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



8: és azt a férfit, aki parázna, azt úgy hívták, hogy pap....

Látod az ilyen szexista fszfejeknek, mint te, tényleg jobb lett volna, hogy pár évszázada szülessenek, amikor 30 év volt az átlag életkor. :)

2015. aug. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!