Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek lefekudjek vele?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lefekudjek vele? (leszbikusÖ

Figyelt kérdés
A lenyeg hogy van egy baratnom akivel mar evek ota joba vagyunk, egyszer smaroltunk is. o tudja hogy leszbikus vagyok es le akar velem fekudni. de itt a problema az hogy en meg nem voltam novel , viszont o ugy tudja hogy igen szoval hogy csinaljam mit kene csinalnom az agyban hogy ne egjek be?

2015. júl. 25. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mond el neki hogy még nem voltál aztán csináljátok.

ha normális nem csinál ügyet belőle.

2015. júl. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ujjazd meg, vagy fordítva, nyald ki, meg ilyesmik.
2015. júl. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan barát aki "divatból szexel meleggel" mint a mostani lányok 70%-a én a helyedben kihagynám és keresnék egy normális szintén leszbikus lányt. Pláne az elsőhöz.
2015. júl. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de en szerelmes vagyok
2015. júl. 26. 08:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Minek bonyolítod a dolgokat hazugsággal?

Mond el neki hogy még nem voltál nővel, sőt mindent mondj el neki, hogy izgulsz/félsz, tudasd vele hogy te mit akarsz tőle(szex, párkapcsolat stb), add ki nyugodtan ami bánt.

Ha megért és ugyan azt akarjátok akkor minden oké. Ha meg nem akkor is minden oké, találsz mást.


Hogy a kérdésre válaszoljak, ne feküdj le vele, inkább feküdj le velem. :) De mivel nem mi döntünk helyetted és nem én választom meg hogy kit szeretsz, tégy úgy ahogy akarsz. Mindenhogy jó lesz, ha cselekszel, az egyetlen rossz döntés hogyha nem csinálsz semmit, de még az is megbocsájtható. :)


És ha már... ne felejtsd el évezni. :)

2015. júl. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!