Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Létezik olyan lány, aki nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan lány, aki nem alkoholizál, nem dohányzik? (folyt. )

Figyelt kérdés

Aki nem kva, nem adja könnyen magát, van önbecsülése, önbizalma, okos, művelt, sok témához tud hozzászolni, aki leszbikus vagy biszex, akinek van humora, de komoly is tud lenni, akinek vannak céljai, aki tud szeretni, aki nem ver át, aki szép is emellett, aki hűséges, lojális, lehet rá számítani...fuh. Sorolhatnám még, de kezdem azt hinni, hogy az ilyen lányok valahogy vagy elvesztek vagy más bolygón vannak..

Egy lány, biszex, 18.



2015. aug. 18. 14:03
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
En!! 19/L
2015. aug. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%

Én meg csak egy olyan lányt szeretnék,aki elfogad olyannak,amilyen vagyok,és nem önti rám az elvárások tengerét.. :(


20/L/L

2015. aug. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%
Tehát te a tökéletesre vársz. Erre rá kell hogy gyújtsak :) nálam minden klaffol csak a cigi meg a kávé. Jah és mindenki szép ha elfogadod. Meg ami a legfontosabb a VILÁGBÉKE! :)
2015. aug. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%
a szépség relatív, nekem pl az egyedi arcok tetszenek, de ez is relatív, mert ugye kinek mi egyedi...:DD
2015. aug. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Igazából a szép jelzővel az igényes külsőt akartam előtérbe helyezni.
2015. aug. 18. 15:21
 6/25 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
4%

minden leny es ember (lany is) iszonyatosan bunos, erededendoen

szoval ilyeneket mas bolygon se talalsz

mind rossz, csunya, gonosz, mocskos, beteg stb. sorolhatnam

fuh

2015. aug. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
86%

Ez rám is igaz, de nem szeretem, ha valakinek ekkora követelményei vannak másokkal szemben..

Nekem a legfontosabb az, hogy valakit megkedveljek és nem egy sablon alapján fog ez megtörténni.


20/L

2015. aug. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
73%

Ram illenek, amiket irtal leszamitva az alkoholos reszet, ugyanis szeretem az izet sokfele alkoholnak es a jo borokat meg kulonosen szeretem. :P Sokat karomkodok is, ami meg tutira taszito, aztan ezek utan meg szoktak lepodni az emberek, hogy megsem vagyok hulye, mint elsore latszik, csak szeretem tettetni. :D Egyebkent annyit szeretnek meg hozzaszolni, hogy onbizalma es onbecsulese sok nonek nincs, pedig igazan semmi okuk ra es ez mindig elszomorit. :(

23L

2015. aug. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
92%
Ház én dohányzok iszok is , mégsem vagyok kva!
2015. aug. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondtam, hogy, aki dohányzik és iszik az kva, direkt kérlek ne értsd félre a szavaim.
2015. aug. 18. 20:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!