Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Vannak erotikus álmaid? Miről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak erotikus álmaid? Miről szólnak?

Figyelt kérdés

Én csak nagyon furákat szoktam álmodni, sosem igazán szép vagy nekem erotikus külsejű nőkkel, az egész mint egy lázálom...


Ez normális?



2015. szept. 4. 18:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Álmokban ne keress logikát! :)


Én eleve nem vagyok egy túl romantikus lélek,tízből kilencszer mégis valami meghitt,összebújós álmom van O.o


Általában nekem olyanokkal,akiket ébren sem dobnék ki az ágyból,de azért akadtak kivételek! :P


>21/LL<

2015. szept. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Eleg ritkan vannak de ha igen akkor 5bol 3szor a szomszedlannyal 2szer meg randon nokkel.
2015. szept. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Egy orosz bérgyilkosnőről... :D
2015. szept. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kétféle erotikus álmom szokott lenni, az egyik olyan nagyon meghitt, összebújós, mint az egyes válaszolóé, ez mindig szexmentes, a másik szexuális jellegű, általában idegen pasikkal, néha nőkkel, és nagyon hülye helyzetekben.
2015. szept. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mezítlábas nőkkel szoktam álmodni. (egy lábmániás)
2015. szept. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem több is volt...


10 évesen azt álmodtam,hogy egy nyílvános usodában akar megerőszakolni két középkoru nő. Ez a "monológ" az álmaim során többször is lejátszódott. 15 évesen azt álmodtam,hogy (talán az álom közepén) szemben állt velem két lány (szőke és barna hajúak) és nekem választanom kellett,hogy.melyikkel fekszem le. Végül a szőkét választottam és ott csináltuk a lépcsőn amin az elején álltunk. Nem is olyan régen egy súlyos rémálmomban is volt leszbikus "erotika szerűség". Egy ázsiai csaj a négerekkel fogatott el,mert tetszettem.neki és meg akart isnerni "közelebbről". Neki volt egy dagi barátnője,aki az álom vége felé egy.nagy tál szósz közepén feküdt és a szép ázsiai lány őt ette... Na itt voltam kibukva. Mikor az álmom végén elmenekültem,utánim ordított...a mai napig beleremegek az üvöltésébe...

2015. szept. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Pasikkal is sokfajta fura szeretkezéssel.meg mifenével teli álmom volt de ha arról is mesélnék akkor itt írhatnám holnapig... Lényeg,hogy hülye helyzetekben hülye helyeken...
2015. szept. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Olyan álmaim szoktak lenni, hogy az exemmel szeretkezek.

18/L/Bi

2015. szept. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

6 évig jártam pasival, nővel csak csókolóztam, magam inkább biszexnek mondanám...

nedves álmaiam sosem voltak még eddig pasikkal :D

23L

2015. szept. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%

ritkán vannak,de álltalában számomra szimpi nőkkel.

egyszer volt hogy fiúval akartam de még a vetkőzésig sem jutottunk...pedig kajak érdekel,hogy homultam volna e?

2015. szept. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!