Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha több embernek elmondom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha több embernek elmondom hogy leszbi vagyok, akkor nagyobb esélyem van párt találni?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy minden ember akivel kapcsolatba kerülök, mindenki kèrdezi hogy van e baràtom, ès àltalàban meglepődnek a vàlaszon, nemtudom mièrt kell ezt mindenkinek tudnia. Ès mindenkinek azt mondom hogy nem talàlok normàlis pasit, nagyon szar hazudni, de igazat mondani nehezebb lenne...hogy vegyem rà magam hogy az igazat mondjam?

2015. szept. 5. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Végülis annyi hogy légy önmagad..nem kell hirdetni, de akiben megbízol, annak elmondhatod szerintem..:)
2015. szept. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Természetesen!

Már egy pasit. (engem) találtál is! :-)

2015. szept. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Csak légy önmagad. Ha meg is ismerkedsz valakivel, és tartjátok a kapcsolatot, kialakul egy haveri, barátnői szint, akkor úgyis elárulod majd neki, hogy leszbikus vagy. Emellett lehet, hogy pont egy olyan lányba botlasz, aki biszexuális vagy leszbikus, és tőle is kapsz majd jeleket. Szóval szerintem csak légy természetes. Véleményem szerint a nemi beállítottságról való beszélgetés már egy mélyebb kapcsolatban kaphat csak helyet, egy olyanban, ahol bizalommal fordulsz a másik felé - de mondom, ez csak saját vélemény. Szerintem ne úgy akarj párt találni, hogy egy első találkozásos ismeretlennek kitárulkozol, hanem úgy, hogy valóban értékes emberi kapcsolatra teszel szert.

Meg azért vannak leszbikus társkeresők stb., ahol ha ismerkedni akarsz, akkor már eleve evidens, hogy milyen a nemi beállítottságod. Szóval ilyen lehetőséges is vannak.

2015. szept. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hàt èpp ez az hogy nem csak úgy elmondom, hanem mindig ràkèrdeznek, meg hàt az èn koromban(20) minden lànynak teljesen termèszetes hogy van baràtja, hozzàm is màr eleve úgy àlltak hogy van fiúm. Pl egyik règi kollègàm kèrdezgette hogy hàny pasim volt meg hogy nem akarsz vagy nem talàlsz e pàrt? Ès úgy èreztem elakarom mondani neki, mert nem làtom benne hogy az az ítèlkezős fajta lenne.
2015. szept. 6. 07:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Értem, hát szerintem hagyd ezt a megfelelési kényszert. Attól, mert egy volt kollégád megkérdezni, szerintem attól még nem kéne elmondanod csak úgy neki, hogy leszbikus vagy. Most ő azzal amúgy sem fog sokra menni, meg Te sem leszel előbbre. Olyan az egész, mintha csak magyarázkodásra használnád fel abban a szituációban a nemi beállítottságod. Szerintem teljesen felesleges, most egy régi kollégával amúgy is milyen gyakran találkozik az ember? Meg milyen kapcsolata van vele, gondolom elég felszínes, mivel nem barát vagy hasonlók. Szerintem ne másoknak akarj megfelelni. Meg amúgy is, miért kell minden embernek ilyenekre rákérdeznie, hogy pasik meg mhéétudoméén. Más téma nincs? Na, mindegy, ez csak az én véleményem, lehet, hogy én vagyok túl konzervatív.
2015. szept. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ez a fő tèma...:-D

Jah amúgy a volt kollègàmmal jò baratnők lettünk, igazàból ezèrt gondoltam hogy elmondom neki.

2015. szept. 6. 10:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem , hogy a heteroszexuálisok sajnos tul nagy százaléka őshomofób köcsög. Szoval ők nem hiszem elfogadnálnak , de aki alapbol közel áll hozzád , az mondhatni kénytelen lesz: megszok , vagy megszök:'D
2015. szept. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jaja :-D
2015. szept. 8. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!