Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Létezik még Ő, avagy mondjak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még Ő, avagy mondjak le róla?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem szeretném, hogy társkeresésként értelmezzétek, de az lesz. Ez felettébb értelmesnek bizonyulhat. :D Akit ez már most zavar, az kérem hagyja el az oldalt. :D Köszipuszi. :D


Egyre rosszabbul megy a társkeresés és végső elkeseredésemben írok ide.

Azt veszem észre, hogy az emberek 80%-a nem mer/akar találkozni egy "idegennel" és ez már kezd zavarni. Ergo, ha a későbbiekben magadra ismersz, csak akkor írj, ha a találkozást is teljesíteni tudod max. 1 hónapon belül. :) Ú, már rögtön a kikötések, igaz? :D Unszimpatikusnak tarthatsz, de hidd el, még változhat. :D

Nem feltétlen párkapcsolat kell, bár nem lenne rossz, ha valaki mellettem lenne. :) Barátnak, ivócimborának is örülnék. :D

(Sajnos szexkapcsolat, hármas, szexchat kizárva. :( Ne kérjetek meztelen fotót se. :D )

Akit keresek az legyen intelligens, humoros, ápolt, kedvesaranyoshűségesblabla... :D Nem akarok sablonos lenni, így a sablont most kihagynám. :D Tudj helyesen írni. :D

Most már illene pár szót mondanom magamról is, hogy ne csak a kikötések legyenek.. :D

Introvertált, humoros, intelligens (? :D ), célokkal teli lány/nő vagyok. :D Úgysem ismersz meg az alapján, hogy én mit állítok.. Inkább írj egy üzenetet és meglátjuk. :)


Hú, elég hosszúra sikeredett, így gyorsan befejezem. :D Nyugi, élőben nem beszélnék ennyit, ha befogod a szám.. valahogy. :P


FONTOS KÉRDÉS ITT!! :D

u.i.: Melyik a kedvenc női színésznőd (leszbikus) ? :D (csak, hogy legyen egy kérdés is, hisz én nem ám társ- vagy partnerkeresésre használom az oldalt!). :DD


19/L



2015. szept. 8. 16:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
50%
Intelligens embert keresel, közben 20 szmájli és 90%nyi rizsa nélkül nem tudsz feltenni egy kérdést. Itt sok leszbi van, de senki nem akar komoly kapcsolatot, csak pár orgazmust.
2015. szept. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Mit szívtál, hogy vigyorogsz minden mondatodban? :) Ez kész.

"Nem akarásnak úgyis nyögés a vége..." :D


Shailene Woodley a kedvenc színésznőm. De ő hetero. Neked? :)


(Mellesleg én pont azt vettem észre, hogy leginkább a nők vannak betojva a személyes találkozásoktól.)

2015. szept. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
szerintem aranyos :D
2015. szept. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam, hogy gond lesz, ha valaki mosolygós és ezt írásnál is kifejezi.

Az intelligenst azért akarnád megcáfolni, mert smiley-kat helyeztem a mondatok végére? :D Ne nevettess már. :)

Úgy vélem, hogy a "van ilyen lány", "írjatok üzit" típusú kérdésekkel nem lehet előre jutni és kicsit feldobtam. :)


Nekem Jessica Capshaw (Grey's Anatomy). Bár ő nem a kedvencem, nem nagyon vannak kedvencek az életemben. :D

2015. szept. 8. 16:14
 5/23 anonim ***** válasza:
53%
Létezik,de le is mondhatsz róla. Lehet, hogy így is megtalál, vagy ha direktbe keresed, akkor úgy se.
2015. szept. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Azért próbálkoznék, ha nem baj.

Köszönöm, hogy megengeded. :D

2015. szept. 8. 16:26
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne bántsátok már! >:/


Miért baj az,hogy valaki szeretné írásban a lehető legjobban átadni a hangulatát,és ezért bedob pár smile-t?


Én magam is így szoktam! :P :D :) ;) XD (<- csak hogy érezzétek a törődést! :P )


Hali kérdező!


Én tudok helyesen írni,és ha a space engedi,a szavakat is a megfelelő helyeken választom el! :P


Jó,hogy kihagytad a sablonokat,úgysem tudnám betartani őket,de szívesen ismerkedem,és talizni sem félek! :P


Kérdésedre a válasz:

A kedvencem Katherine Moennig (L word,Ray Donovan) és Jodie Foster (légcsavar,pánikszoba).

Az elöbbi a szexepilje,utóbbi inkább a tehetsége miatt! :P


>21/LL<

2015. szept. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
59%
Szia hány éves vagy?! És nem bántásból....de ugye mondtad-hogy tudjon helyesen írni.... :) az unszimpatikus NEM helyes forma. A 'nem szimpatikus'-nak a helyes formája az ANTIPATIKUS :)
2015. szept. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Szia :D engem nagyon érdekelsz :D irj ha gondolod
2015. szept. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Szia!


Szimpatikus vagy elèggè, ha ràm írsz, beszèlhetnènk :-D

2015. szept. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!