Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok milyen sikerrel tudtok ismerkedni? Akár itt, akár más oldalakon? 18L/L

Figyelt kérdés
Privit is szivesen fogadok, és válaszolok is! Pusz....

2015. szept. 14. 09:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én köszönöm jól. Nekem se hullik semmi az ölembe, de tudtam beszélni pár helyes csajjal, randi is készülőben :D
2015. szept. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nehezen, kevesen akarnak élőben találkozni. Sokan csak húzzák a normálisabbak agyát... Nem is beszélve a kamusokról, akik másnak adják ki magukat és közben meg pasik...


25/L

2015. szept. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én is kaptam privit bőven, pasiktól, és lánynak álcázott pasiktól! Csak lányoknak válaszolok!
2015. szept. 14. 10:51
 4/16 anonim ***** válasza:
kár, hogy fiatalabb vagy nálam :(
2015. szept. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
hát én itt csak csúnya lányokat láttam :D már nem azért..
2015. szept. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Rám csak a pasik tapadnak, itt is, máshol is. :'(

23L

2015. szept. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Èn ràd tapadhatok lànykènt, utolsó? :-D
2015. szept. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

5ös:


Pont kifogtad akkor :D

2015. szept. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Sajnos a dunántúli rész itt eléggé kihalt, Pestig meg nem vonatoznék inkább fel csak egy randiért... Pinkvanilla egész jó, meg Tinderen is van néhány gyöngyszem, kamusokat még nem fogtam ki. :D 15/L
2015. szept. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Egy kérdésem után kb. 15-20 nővel beszéltem és most már csak 5-tel beszélek, a többi eltűnt. Holott nem vagyok sem bányarém, sem olyan egyed, akivel nem lehet normálisan kommunikálni.

Volt, aki el se mondta, hogy férfi.. aztán utólag derült ki képcserénél.

Volt, aki nekem nem jött be, mert tényleg sok itt a számomra csúnya lány.. A szépség szubjektív, biztos valaki másnak tetszeni fognak. :D

Volt, aki nem írt vissza. :D

Plusz egy csomóan találkozni se mernek/akarnak.


Szóval átérzem a helyzetet..


19/L

2015. szept. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!