Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Azt hiszem vonzódom egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem vonzódom egy tanárnőmhöz, mit tegyek, hogy ezt az érzést valahogy "elnyomjam"?

Figyelt kérdés

Nem akarom túl részletesen leírni, ha valakit érdekel, esetleg privátban, félő hogy valaki rám ismer. A legrosszabb az egészben, hogy egyébként ő kifejezetten kedvel engem, már-már kivételezik velem és ezzel mindig szörnyen zavarba hoz, emiatt furcsán viselkedek, meg próbálom "ignorálni", amennyire tudom. Ezt egyébként észre is vette valamilyen szinten, és félek, hogy megbántom vagy megváltozik rólam a véleménye..

Eleve olyan vagyok, hogy attól függetlenül, hogy persze jól esik, mégis kényelmetlenül érzem magam, ha nagyon dicsérnek, vagy kiemelnek. Ez esetben pedig ugye tényleg kiakaszt, és mindig nagyon meg akarok neki felelni, "a legjobb" maradni a szemében. Nagyon kínos nekem ez az egész, és nem tudom mit csináljak...



2015. szept. 20. 18:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kor? Nem?
2015. szept. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy elnyomni?

Írhatsz privátot, kíváncsi vagyok a történetre.

2015. szept. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 vorarlberna ***** válasza:
Légy a legjobb a tantárgyából.
2015. szept. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az amúgy tényleg segít valamit, amit az utolsó írt. :D Tapasztalatból mondom. :D De mondjuk azért a korkülönbség sem mindegy.
2015. szept. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Velem is megesett ez már, szerencsére csak 2 hónapig tanított a suliban, aztán ha egy kicsit beittam a haverjaimmal egy csomó hülyeséget írtam neki fészbukon. 19/F
2015. szept. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz, ha akarsz.
2015. szept. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Velem is volt hasonlo h ha gondolod irj nyugodtan :) 20/F
2015. szept. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz...en is éreztem már hasonlót:)
2015. szept. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
50%
de király leszbi történet mond
2015. szept. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
velem is volt ilyen, én is lány vagyok. mesélsz privátban?
2015. okt. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!