Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Csajok, aki szokott alkalmizni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, aki szokott alkalmizni, az hol szed fel nőket? Vagy uganazzal szexkapcsolat?

Figyelt kérdés

Ez mennyire elterjedt?


Én most két éve vagyok szingli, aközben semmi nem volt. Most hogy feliratkoztam egy ilyen oldalra, azt látom hogy rengetegen csak a bugyis fenekükről raknak ki képet, meg alkalmizni akarnak.


Nem tom, nekem pont nem ez a része hiányzik, ezért sose próbáltam.


De kíváncsivá tett. Mégis hogy működik ez? Van valamiféle barátság is köztetek, vagy csak mindenki viszi ami kell neki, és szeva?


Nem hiszem hogy ezek csávók lennének, mert elég realisztikusan úgy néznek ki mint egy hús-vér 25-30-35 éves nő, és több fotó is van róluk.



2015. szept. 30. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Én its találtam :D:D
2015. szept. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát sajna én itt még nem találtam csajszit :(

Pedig jó lenne egy barátság extrákkal kapcsolat :D

2015. szept. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem általában ugyan azzal szex kapcsolat inkább, vagy barátság extrákkal. Esetleg ismerkedés ilyen oldalakon ki tudja alapon :D 22/L
2015. szept. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem keresnek sokan ilyen kapcsolatot. Ebben az a lényeg hogyha havonta akkor csak havonta egy két nap legyen nagyon jó. Szóval nem csak a szex, hanem nevettek stb. Beültök valahova elmentek valamerre. Kb mint egy randi, de mégis tudod, hogy kötetlenebb. Nem kell ráérned mindig meg ilyenek. Csak jól érezni magad szabadidődben. Nekem sajnos nincs sok ezért nem keresek komolyat, mert így nagyon kevés időt tudnék vele együttlenni.
2015. szept. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

pfff hogy ilyen lányok engem nem találnak be... :P

30/F

2015. okt. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5: szerintem kimondhatjuk, hogy a szövegértéssel is bajod van, nem csak a csajozással :P
2015. okt. 2. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!