Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányokkal még nem voltam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokkal még nem voltam szexuálisan és durván izgat csak a dolog! Ez azt jelenti leszbi vagyok?

Figyelt kérdés

mindig arról fantáziálok h megerőszakol egy lány és annyira szégyenlem ezt

de ezt ugy mondom h soha nem voltam még lánnyal de nagyon izgat a dolog ez azt jelenti h van bennem egy kis leszbiség ?


2015. okt. 1. 20:05
 1/6 anonim válasza:
Kíváncsi vagy, vagy bi :) semmi gond
2015. okt. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biszexuális. Igen ez a helyes megnevezés. De lehet hogy kipróbálod és nem is tetszik, akkor marad a hetero :)
2015. okt. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagy. Aztán majd a gyakorlat után kiderül, hogy biszex leszel vagy maradsz heteronak!
2015. okt. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tök felesleges nekünk itt torpedózni, fogalmunk sincs mi vagy. Annyit tudunk, hogy nőkhöz (is) vonzódsz, ezen belül lehetsz bi, pánszexuális vagy leszbikus, ezt neked kell tudnod. Más nem fogja tudni megmondani, mert nem lát a fejedbe.


Az erőszak mint fantázia engem is vonzz, ez elég gyakori fétis.

2015. okt. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet csak kisérletezgetni próbálsz,nem tudom merre menj :D Lehet bi vagy. Én is igy vagyok ezzel,nem baj,ne szégyeld:)
2015. okt. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Itt is ugyan ez van bivagy:)

Amugy akinek van kedve ismerkedni irhat:)

2016. márc. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!