Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi a velemenyetek a leszbikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek a leszbikus lanyokrol, mint emberekrol?

Figyelt kérdés
2015. okt. 3. 13:02
1 2
 1/11 RRR ***** válasza:
88%

nincs velük semmi gondom

jó fejek

2015. okt. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én inkább biszexuális lányokat ismerek, bár az éjszakáik másabbak, de a természetük ugyan olyan mint más lányoké.
2015. okt. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem van egy leszbikus osztálytársam szerintem tök jó fej lehet vele dumálni és a tanulmányai is jók igazából nem alkotok róluk külön véleményt mivel a szememben akármihez is vonzódik attól még egy lány és ezért semmi bajom nincs velük. jó vannak azok a leszbik akik már átesnek a ló túloldalára és förtelmesen néznek ki (hatvan piercing kopasz kigyúrt agyontetovált) hát azokkal inkább kerülöm a kontaktust. De amúgy semmi extra ember ember. Annyi hogyha látok egy nagyon szép lányt aki leszbikus akkor egy kicsit sajnálom a dolgot hogy "eh hát vele se lesz semmi" :D
2015. okt. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Sunshinedoll ***** válasza:
77%

Öhm, ez olyan, mintha megkérdeznéd mi a véleményem a heterókról, mint emberekről.

Vegyesvágott. Csak jobb a szex.

2015. okt. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
1%

Eleg undoritoak!

Kezeltetni kene ezt a betegseget nem hirdetni a pride fesztivalon!

Amugy taszitoak szamomra.

2015. okt. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

mint leszbikus sokfélét ismerek. mint ember van köztük kiállhatatlan és tök jófej is.


Ennek viszont semmi köze nincs ahhoz hogy ki kihez vonzódik.

2015. okt. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
A leszbi csajokat szeretem, de a meleg pasikat bezáratnám.
2015. okt. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Utcso!

Kisse diszkriminativ vagy nem!?

Mind a ketto undi.

2015. okt. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
17%
Mikor két törékeny lányka enyeleg, még mindig szebb..
2015. okt. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A leszbikus lányokról az a véleményem, hogy őket is jól tudom dugni. Persze van köztük az a réteg, ami férfigyűlölő formát mutat, és olyan barátságtalanabbak, mint nyugaton a letelepedett muszlimokat. Na, azokat leszarom.
2015. okt. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!