Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok, mi a vélemén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Heteró párkapcsolatban élek, és magamat is heterónak tartom, de gyakran felmerül bennem egyfajta vágyakozás, hogy kipróbáljam a szexet egy lánnyal. Bízom benne, hogy ez csak egyszerű kíváncsiság, de az a baj, hogy úgy érzem, amég nem tapasztalom meg, addig nem fogok nyugodni tőle. A barátom is tud ezekről a gondolataimról, de elfogadó és úgy szeret, ahogy vagyok. Én is nagyon szeretem, és egyáltalán nem panaszkodhatok, mert nagyon jó a kapcsolatunk. És ha a beleegyezik, hogy kipróbáljam lánnyal, mert ez neki nem számít megcsalásnak, a leszbikusok mit gondolnak erről? Ti rossz szemmel néztek azokra, akik csak egy éjszakás kalandot keresnek? 21/L
2015. júl. 11. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem nézek rossz szemmel az ilyenre. Ha párod beleegyezik, és találsz egy lányt, akivel kipróbálod, mindenképp szólj neki, hogy csak kalandot keresel. Szóval ne hitegesd párkapcsolat reményével stb. Ha korrekt és őszinte vagy, minden mehet az ésszerűség határain belül.


*Thomasina*

2015. júl. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Igen! Mondd meg kepek perec,hogy ki szeretnéd próbálni,vannak olyanok akik szinte csak ezt keresik,hogy ebben még ne legyen jártas. Keress így egy lányt,hogy ki szeretnéd próbálni és csak egy éjszakáról lenne szó.
2015. júl. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

őszintén, randiznék olyannal aki poly, sőt tőlem be is mutathatná a harmadik személyt, hiszen érdekel ki az aki fontos neki.


De én mondjuk abszolúte nem vagyok féltékeny típus, nem érzek semmiféle birtoklási vágyat


25/LL

2015. júl. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én egyáltalán nem nézek rossz szemmel azokra, én velem, ha ki akarod próbálni, írj privátot! :)
2015. júl. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!