Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Az hogy nem szeretek bulizni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy nem szeretek bulizni összefüghet a leszbikusságommal?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez elég hülye kérdés, de erre való az oldal...

#leszbikus #Antibulizás
2015. okt. 6. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igazán. Szerinted?
2015. okt. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 RRR ***** válasza:

lehet hogy tudat alatt zavar a leszbiséged és ezért

bár én hapsi vagyok

2015. okt. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

akarva akaratlanul megkörnyékeznek a buliban a férfiak és ez kellemetlen számodra? vagy valami más az oka lehet

de kétlem, hogy összefüggne ez kettő vagyis, hogy leszbi vagy és nem szeretsz bulizni

lehet csak ilyen típus vagy és kész

2015. okt. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem. ez személyiségtípus kérdése. én isleszbikus vagyok, de szeretek néha bulizni.
2015. okt. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%

Nem. Már sok lánnyal beszélgettem. Van aki szeret van aki nem. Èn introvertàlt vagyok, nem szeretem a tömeget, ezèrt a bulikat sem. Nagyon nehéz extrovertàltà válni, ugyanis a többség az, és be kell épülni valahogy, legalábbis én ezt tapasztaltam sajnos..


20l

2015. okt. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, szimplan csak ilyen tipus vagy. En se szeretek bulizni, nem az en vilagom, de nem azert mert leszbi vagyok. meleg bulikba se jarok... :D
2015. okt. 8. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!