Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nem találok olyan nőt aki nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találok olyan nőt aki nem csak testileg, de intellektuálisan, emberileg is bejön?

Figyelt kérdés
Olyat aki testileg az esetem ezer meg egy van a társkeresőkön. De olyan akivel két mondatot is tudok beszélni...na az nincs.

2015. okt. 15. 12:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Így jár az, akinek a plázamacska az esete... :D
2015. okt. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Rossz helyen keresgélsz.


Én egyetemista vagyok és állandóan az egyetmen ismerkedek más karra járó lányokkal.

Persze sok a hülye/rib-.anc/fogyi/felszínes lány, de rengeteg értelmes lánnyal is találkozom, akikkel öröm beszélgetni is.


23/F

2015. okt. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Jó, csak ezek mellett olyan kell a hölgynek, aki minimum langyi is. :D

Amúgymeg tényleg rohadt nehéz. :D

2015. okt. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves első, pont nem a plázamacska az esetem, ezek mind alternatív stílusú, fiús lányok.


De a tapasztalataim alapján még ez se garantálja, hogy meglegyen az az IQ illetve, hogy legyen közös téma, valami amiről lehet is beszélgetni.


Voltam több randin is, többféle társadalmi réteg, érdeklődési kör, stb. Nyitott vagyok, de egyszerűen nem megy.

2015. okt. 15. 13:05
 5/10 anonim ***** válasza:

Gondolom komoly kapcsolatot keresel, igaz? Akkor viszont nagy valószínűséggel sokáig kell majd keresned, hogy találj valakit, aki ilyen téren is passzol hozzád. Kivéve, ha szerencséd van, és valahogy hamar sikerül kifognod az illetőt.

Sajnos ez van, a párkeresés nem egy könnyű dolog, de ne add fel. Sok sikert! :)

2015. okt. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Tudom,hogy nem erre irányult a kérdésed (és meg tudom érteni a problémád,lévén,hogy hasonló esetben vagyunk) de annyira örülök,hogy végre nem "szex éhes" egyéneket,vagy hasonló értelmileg gyenge lányokat keresnek. Nem tudom mennyi idős vagy,de én szeretnék ismerkedni veled egy hasonlóan intellektuális társ reményében!
2015. okt. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elsőnek: a barátnőm egy gyönyörű nő, nem értem miért gondoljátok azt, hogy egy teljesen nőies, dekoratív nő csak felszínes lehet, mert ő kifejezetten értelmes és rendben van lelkileg is. Ugyanez vagyok én is. Megtaláltuk egymást és boldogok vagyunk. Kérdező, ne add fel. Nagyon nehéz, de akkor fogsz rátalálni, mikor nem is gondolnád. Egyébként alapvetően a leszbikus társadalomra jellemző az sokszor, hogy máról holnapra élnek, céltalanul, nem nagyon képzik magukat sajnos és nem is érdekli őket semmi. Sokaknál ezt tapasztaltam, mindegy, hogy nőies, vagy fiús, de szerencsére vannak normálisak is, csak kevés.
2015. okt. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is igy vagyok vele :/ :( de keresem
2015. nov. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezzel nem vagy egyedül. Kitartást! 25 F
2015. nov. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A szívemből szóltál!:D Már én is elvesztettem a reményt:(
2015. nov. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!