Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit tegyek h leszbikusnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek h leszbikusnak nezzek ki? VN valammi jele ennek vagy valami?

Figyelt kérdés
Leszbikus vagyok de egyatallan nem latszik rajtam. Szeretnek ezenn valtoztatni h "tarsaimnaak" egy pici intojelet addhassak. Mint. Pl. A huvejkujjon hordott gyuru, az is a leszbikusagr . Utal allitolag. Tudtok meg. Segiteni?

2015. nov. 11. 23:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
1%
tüsis rövid haj : D legalábbis én férfiként ha meglátom ezt egy nőt egyből azt gondolom : D
2015. nov. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
24%

Ha a csajoknak akarsz jelezni, szerintem a legegyszerűbb módja, ha odamész, és a fülébe súgod:

"Belenyalnék a mézédes puncidba kis leszboszi cicám! Mijaúúú!"

2015. nov. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
27%
Öltözz úgy mint egy nyomi pasi és hangoztasd hogy utálod a pasikat. Rövid haj felzsellézve kockás ing kötelező. Pfejjj brrr
2015. nov. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%
Az, hogy valaki valaminek kinéz egy dolog, mivel a társadalom nagyobbik része hetero ezért én mindenkit annak veszek, amíg nem állít magáról mást, hiába viselkedik egy lány fiúsan attól még nem lesz feltétlen leszbikus.
2015. nov. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

1-es 2-es válaszoló: Látom hatalmas tévedésben vagytok. Az én anyámat, hogy hímsovinizmus nélkül, nőiesen merem élni a leszbikus életemet



2-es: Tökéletesen annyit ért a hozzászólásod, mintha nem is fáradtál volna vele. Felesleges volt koptatni a billentyűzetet.


Kérdező: Sajnos igazi egyetemes jele bincs. Nálam a jó radarral rendelkező meleg/leszbikus barátaim azt mondták, nem is lászik rajtam, mások meg azt, hogy nagyon. (Na akkor most melyik?)

Igazából így is ugyan úgy kell ismerkedni, mintha tudná az irányultságodat. Legfeljebb eloldalog.

Viszont ha azt szeretnéd, hogy nálad kezdeményezzenek, az húzósabb. A barátaid tudják? Hátha az ismerőseik között szétnézhetnél...


De hogy a kérdésre is válaszoljak: A barátnőim szerint a hypster és a deszkás atílus eléggé annak tűnik.

2015. nov. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Utso valaszolo, koszonom szepen a valaszod :) az igazsag az h aa tulnyomo tobbseg nem tud rola, nem naagyon dzandekozom elmondani :/ egyszerubb lenne haa rajonnenek v talalnanak egy kepet "veletlenul... Gyava vagyok ahhoz :'). Viszont van olyan ismerosom aakki tudja, ok azok akik kb. 5-en vannak es legjobbb baratok.. Beloluk 3 meg se lepodott amikor elmondtamm... Mert a viselkedesembol kitaalaltak. A masiik ketto "aranyos" hetero kinezetem miatt teljesen meghokolt a dolog hallatan... Szoval ha valakkivel ellkezdek beszelgetni vagy valami lehet h rajon. De igy pusztan nem hinnem. En meg nem merek ugy odamenni valakihez h lehet megis hetero... A stilusom kepviselese erdekeben, nem nagyoon akarom tusire vagni az egesz hajam. Nem nagyon tetszik :d szeritnem ezen mas hogy is lehet valtoztatni. Egyik oldalt a hajamm olyann 4-5 cm-re vann vagva de. A masikoldalt mar jo hossz mellig ero. De ezt csak aztert csinaltam mert tetszik :) nem azert h leszbinek nezzenek... :/ ahoz neem vagnam le a hajam es valtoztatnam meg teljesne a stilusom
2015. nov. 12. 10:12
 7/14 anonim ***** válasza:
51%

#5

Az én anyámat hogy van saját kialakult képem : D és am se azt mondtam hogy minden leszbinek így kell kinéznie

2015. nov. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
sztem férfiasan csak akkor öltözz ha kifejezetten erre vágysz. mivel nem minden leszbikusnak jönnek be a férfiasan öltözködő nők. de ha így akarsz, akkor ja, rövid haj, vmi ingféle, farmernadrág, tornacipő. najó, most esett le, h ebben semmi leszbis nincs, mert a csajok úgy 90%-a így néz ki... hiába, 21. század, a nőknek már köze sincs a nőiességhez. max a rövid haj, ami jel lehet... vagy h nem sminkelsz. de ha ez téged nem vonz nem kell így kinézni. sztem ne várd, h nálad próbálkozzanak be, hanem kezdeményezz te. akkor majd leesik a többieknek, h leszbikus vagy, aztán vagy bejön nekik, vagy nem.
2015. nov. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Koszonom :D igazatok van
2015. nov. 12. 11:12
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is femme leszbi vagyok, semmi fiús nincs rajtam. Aki szintén meleg, az észre szokta ezt venni a kisugárzásomból, de például a csoporttársaim semmiről nem tudnak.

Egy páran meglepődnek, amikor elmondom, vagy kiderül (nem kezelem titokként a dolgot, szóval elég sokan tudják), de a leszbikusok általában már tudják, vagy legalább gyanakodnak erre.

Az egyetlen erre utaló jel rajtam, a hüvelykujjon hordott gyűrű, de igazából azt elég sok hetero is hordja.

Sok apró dolog van, amit ha kimondasz, a melegek értik, és ebből rájönnek, hogy te is egy vagy közülük, a heteroszexuálisak pedig kb meg sem hallják.


Én azt tudom mondani, hogy leginkább viselkedéssel, és kisugárzással lehet közölni a másik fél felé, hogy te a saját nemedhez vonzódsz.

2015. nov. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!