Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szeretnétek olyan lányt/nőt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnétek olyan lányt/nőt, akinek egyáltalán nincs melle? Ez nem lenne baj?

Figyelt kérdés
Belsőleg tökéletes lenne, csak külsőleg van rövid haja. Ezektől függetlenül mindenki szépnek tartja. Közép magas, átlagos testalkatú. Melle azért nincs, mert leoperáltatta. Nincs semmi szellemi baja, nem azért. Neki is inkább a kisebb mellű nők tetszenek. Nálatok ez már nagy hátrány?

2015. nov. 14. 13:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
7%
Amennyiben elfogadna párjául egy olyan srácot a farkát leoperáltatta, akkor igen.
2015. nov. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
86%

# 1

Tekintve, hogy lányt keres, így nem hiszem, hogy mi itt labdába tudunk rúgni:D

2015. nov. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Nekem a kis mell tetszik szerintem nem lenne baj :D
2015. nov. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
78%
Most attól miért ne lehetne szeretni,mert kicsi a melle?!A személyisége a fontos szerintem.
2015. nov. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
81%

"Amennyiben elfogadna párjául egy olyan srácot a farkát leoperáltatta, akkor igen."


A rovatból ítélve olyat keres, aki már eleve ki sem növesztette a farkát. :-)


(Semmi gond, én is jártam már úgy, hogy átsiklottam azon, hogy melyik kategória a szexualitás rovaton belül.)

2015. nov. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Köszönön a válaszokat!


Kedves első, nem hiszem,hogy ilyen férfi van, de ha lenne se kéne, nem tudom.


És igen, a belső számít, csak kíváncsi vagyok.

2015. nov. 14. 14:27
 7/27 anonim ***** válasza:
Nem hátrány, főleg ha "belsőleg tökéletes". Ez ritka :-)
2015. nov. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
6%
(14/L leszbi) Nem a mellek az elsok de mivel a lanyokat szeretem nyilvan nem utalom oket sot.:D viszont egyatalan nem vagyok oda az ilyenn naagyoon nagy mellekert. A picik sokkal jobak szereny velemenyem szerint bar en ezekbe eleg muveletlen vagyok :d. Mindenesetre ha ez a szemely te lennel, akkor meg buta a kerdes mert egy embertol pusztan ezert nem tavolodnanak el (a normalisak) mert annal vannnak fontosabb doolgook is :) ami sok parba nincs meg :)
2015. nov. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
0%
14 éves lány és leszbi!:D Azigen! :D
2015. nov. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
69%
Mar egesz Pici korom ota tudom :) sokan kinevetnek de mar nem tudok mit reagalni ra:) koszonom...
2015. nov. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!