Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, veletek előfordult,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, veletek előfordult, hogy fellángolást éreztetek egy fiú iránt vagy álmodtatok vele? 31/L

Figyelt kérdés
31 éves lány vagyok, nem hittem volna, hogy hatással lesz még rám férfi, de van egy 24 éves fiú, akivel nagyon egy hullámhosszon vagyunk barátilag. Tegnap éjszaka viszont erotikus álmom volt vele és most egész nap nem tudom kiverni a fejemből. Nem tudom hová tenni az érzést sem.
2015. nov. 20. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
31 eves nö vagy...vagy elirtad??
2015. nov. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nő, lány ne ezen akadjunk fel.
2015. nov. 20. 14:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Volt,igen de csak pillanatnyi,nem szerelem,mert nem vonzanak úgy. 27/L
2015. nov. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen 1x fodult velem elő de leszbikus vagyok
2015. nov. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindig elgondolkodom azon, hogyha nem csak ez a két nem közül lehetne választani ( ne ezeknek a keverékeire gondoljatok ), akkor is ilyen érzelmi háborúk lennének az emberekben, akkor is kötelezően skatulyáznák be magukat. Nem provokációnak szánom ezt a monológot, ne értsd félre! Csak elgondolkodom néha.


Én világ életemben úgy tartottam, hogy attól függetlenül, hogy csak ebből a két nemből válogathatunk, az ember az még ember. Vannak dolgok, amiket tipikusan férfiasnak, vagy tipikusan nőiesnek állítanak be, de az érzések, ízlések, gondolkodás eléggé össze van fuzionálva ebben a világban.


Szerintem ne pakolgasd a dolgokat, csak összekevered a címkéket, mikor tökéletesen helyén vannak a dolgok benned. Egyszerűen szeretsz vele lenni, jó hatással van rád, inspirál, jókat lehet vele beszélgetni, és esztétikai szempontból sem undorodsz tőle. Szerintem ennél többre nem is kell gondolni. :)


A szerelem is szeretet, és a szimpátia is szimpátia, nem kell többet belelátnunk a dolgokba. Keresed a társaságát, érezd jól magad vele! Egy férfinak, és egy nőnek egyáltalán nem kötelessége összefeküdnie azért, mert jól elvannak egymással intelektuálisan. :)

2015. nov. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy pont fordítva. 30 éves kor után egy nőben felerősödnek a szexuális vágyak. Lehet, hogy csak emiatt érzed úgy, hogy egy hullámhosszon vagytok. Pedig csak kívánod. Ami egyébként nem baj.
2015. nov. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyébként, ha mindketten függetlenek vagytok, miért ne adhatnátok egy esélyt magatoknak?

Tulajdonképpen mi a kérdésed? Nyilván tudod, hogy a kiírtra igen a válasz, minden lány/nő lángolt már fel pai után, és erotikus álmai is mindannyiunknak vannak. Mire keresed a választ tulajdonképpen?

2015. nov. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Úúúú, bocsánat! Az előző vagyok! Nem figyeltem a kategóriát, így már értem. Hülyeséget írtam, bocs!
2015. nov. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!