Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van itt olyan lány aki már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány aki már kiprobálta lánnyal?

Figyelt kérdés

Probáltad már lánnyal?Tapasztalatok?

Kiváncsiságból?Vagy ?

kor?



2015. nov. 21. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Kis naívam :) Látszik nem szoktad sűrűn ezt a kateg.ot böngészni.
2015. nov. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Én kipróbáltam lánnyal és nem bántam meg, én a sok csalódás miatt is részben meg egy kis alkohol, de nagyon élveztem és utána már vágyból volt:) 18/L
2015. nov. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

:facepalm:


igen, mi is szoktunk dugni. nem, nem minden leszbikus szűz. én nem, nem mindenki tini ebben a kategóriában...sőt.

2015. nov. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Igen a baratnommel? :D mert szeretem :) 15/L
2015. nov. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
itt általában olyan lányok vannak akik szintén próbálták már lánnyal igen, na meg jópár undorító faszverő csávót akik unatkoznak...-.- és ki kell próbálni. 18/L
2015. nov. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%

Igen, már próbáltam.

Egyrészről csalódott voltam, dühös, és abban az időben hajlamos a depresszióra. Az egyik nagyon közeli barátnőmnél aludtam, és megvigasztalt, megértett, velem volt, ez pedig megmozgatott bennem valamit. Gyönyörű volt, jobban ismert mint bárki és én is jól ismertem őt. Mindig is intim volt a kapcsolatunk csak nem emeltük olyan szintre mint aznap éjszaka. Vonzódtam hozzá, ráadásul iszonyúan vágytam az érintésre. Kíváncsi is voltam. Együtt voltunk és élveztem.

Talán az is közre játszott, hogy az volt az első alkalom. Nem csak lánnyal, hanem úgy ámblokk.

Hazudnék ha azt mondanám nem játszott közre alkohol a dologban, mert felbátorodtam tőle, de nem ezen volt a hangsúly.

17/L

2015. nov. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!