Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan lehetséges?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

Hogyan, illetve hol házasodhat össze két lány, itt Magyarországon? A barátnőmmel már lassan 2 éve együtt vagyunk, és jövőre szeretnénk összeházasodni.

Hol lehetséges ez?

Templomi esküvőt szeretnénk, de tanácstalanok vagyunk.

Értelmes és normális válaszokat várok, homofóbok kíméljenek!

Köszönöm.



2015. nov. 28. 13:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért a leszbikus templomi esküvőnek eléggé polgárpukkasztás fílingje van
2015. nov. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azonos neműek Magyarországon nem házasodhatnak össze. Bejegyzett élettársi kapcsolatuk lehet.
2015. nov. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Külföldön?

Ha jól tudom, a mi országunk elfogadja más államok melegházasságait.

2015. nov. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia :33 sors tarsak vagyunk én is majd akarok de még csak 18 vagyok es nincs senkim pillanatnyilag >< am én ausztria mellett lakok es ott lehet meg szlovákiába es ha van pénzed mindent lehet :P de komolyan :P de szerintem Magyarországon nem igen ://
2015. nov. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Magyarországon csak bejegyzett élettársi kapcsolat van.


Amerika egész területén,a Feröer-szigeteken,írországban, szabad a házasság. :) Meg még jó páryen

2015. nov. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%

én is úgy tudom, hogy jelenleg a törvény szerint nem lehet Magyarországon (sajnos).

Félreértés ne essék, én maximálisan elfogadlak, sőt támogatlak titeket, annak örülnék, ha minden meleg pár összeházasodhatna, ha akar, illetve örökbe is fogadhatna gyereket. Viszont nem igazán értem, hogy miért szeretnétek egyházi esküvőt? Miért jó az, hogy egy olyan intézmény "adja áldását" rátok, amelyiknek az alapjául szolgáló szent könyve kimondja, hogy az életformátok bűn és "utálatosság"? Komolyan, ezen már annyit gondolkoztam, tényleg érdekel. Ettől függetlenül, ha nektek ez a vágyatok, felőlem lehetne templomi esküvőtök, semmi közöm hozzá, csak nem értem :)

2015. nov. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Mert szép oltar előtt házasodni :DD én ateista vagyok :D de tényleg szép olyan meghitt ^^
2015. nov. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

6os vagoyk

én is szeretnék egy szép, meghitt, hangulatos esküvőt (heteró, nem vallásos), de ehhez nem feltétlenül kell templom. Pl. lehet akárhol, nincsenek előre megírt rítusok, arról szól a beszéd ami tényleg fontos, nem kell megígérned hogy hogyan neveled a gyerekeidet stb. Olyan a díszlet, amilyenre akarod, zene, minden. :)

2015. nov. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%

na akkor a melegek dühét felvállalva :)

Magyarországon nem teheted meg és én ezt így tartom helyesnek

sehol máshol sem kéne hagyni hogy templomi esküvője legyen azonos neműeknek

a kereszténység egy klub elég elterjedt de akkor is csak egy klub :)

vannak saját szabályai ezek között elég fontos szerepe van a hét szentségnek melyek közül a házasság az egyik

ezeknek mind jól megfogalmazott konkrét kritériumai vannak

ebbe ti nem estek bele vagyis nem pampoghattok hogy ti templomi esküvőt akartok

ez olyan mintha belépnék egy íjjász szakkörbe és az általuk rendezett versenyen én mindenáron egy winchesterrel szeretnék részt venni és mikor nem engedik még én háborodok fel hogy hiába van benne a szabályzatban hogy csak íjjal lehet lőni én a puskámmal is tudok lőni és igenis fogadják el sőt változtassanak a szabályokon hogy úgy legyen ahogy én akarom


tehát összefoglalva van egy klub aminek vannak rituáléi

az egyik ilyenhez kell egy nő meg egy férfi (meg még pár más feltétel)

namost ti ezt két nővel akarjátok megoldani ami nem lehetséges mert az nem ez a rituálé lenne ha meg is csinálnátok akkor sem

2015. nov. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
96%

9es oké amit mondasz, egészen addig, amíg mondjuk el nem olvassuk a többi kritériumot. csak párat említek

-nincs szex a házasságig

-bűnbánat, úrvacsora

-rendszeres ima, templomba járás

-a hazugság bűn (a kicsi is )

-nem engedelmeskedni a szüleidnek bűn (akkor is, ha nincs igazuk)

-az abortusz bűn

-az asszony engedelmeskedjen a férjének


most csak olynaokat írtam, amik így hasból eszembe jutottak, de olvass bele egy Bibliába nyugodtan. igen, lehet azt mondani, hogy ma már nem veszik ezeket komolyan, de akkor ugyan ezzel az erővel akár engedélyezhetnék a melegek házasságát is. Szerintem picit kevésbé ártalmas, mint mondjuk az abortusz tiltása.

Szóval: lássuk, hogy 10 heteró párból, akinek templomi esküvője volt, hány felel meg?

2015. nov. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!