Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok, számít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok, számít szerintetek a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Plusz-mínusz mennyi fér bele? Ha számít, miért?

2015. dec. 5. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát valamennyi azért számít szerintem.

+/- 5 év kb.


Nem tudom, ennél sokkal idősebb vagy fiatalabb túl idegen lenne tőlem.

Nem igazán tudom elmondani miért.

2015. dec. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4%

Vekerdy Tamás szerint azért megy tönkre a legtöbb házasság mert túl kicsi a korkülönbség. Szerinte a 10 év az ideális.


25F

2015. dec. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem Vekerdy Tamást kérdezték.
2015. dec. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon változó. Volt egy évvel idosebb barátnőm is, aki úgy viselkedett, mint egy 40 éves, meg most egy évvel fiatalabb a barátnőm és minden tökéletes. Max. 2 év az elfogadható számomra.
2015. dec. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem nincs jelentősége:) 18/L
2015. dec. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy okkal tetted fel ezt a kérdést..

Szerintem a kor csak egy szám.

Persze az már számomra durva, ha egy 13 éves kislányról, és egy 25 éves felnőtt nőről beszélünk, de ha a két fél 20 felett van, szerintem már bármekkora korkülönbség normálisnak tekinthető.

Én is még meglehetősen fiatal vagyok, ha úgy vesszük még csak gyerek, habár már 15 elmúltam, viszont a barátnőm már felnőtt nő, mégha csak két évvel is ugrotta át a 18-at.

Úgy érzem ez rendben van, hiszen nekünk ez semmiben sem jelent akadályt, úgy érzem elég komoly vagyok hozzá, és észre sem vehető a korkülönbség, sokan azt mondják hogy érettebb vagyok a koromnál, és ő sem az a tipikus felnőtt.

Szerintem csak meg kell találni a megfelelő partnert:)

2015. dec. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nos. Én ugye 16 vagyok. 14 alatt semmiképp se jönnék össze egy lánnyal sem. De az én korosztályomban még durva a több minusz év. Felfele egy... ööö.. öt év talán.
2015. dec. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!