Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha egy hónapban pont két...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy hónapban pont két külön hétre esik a menstruációtok, hogyan befolyásolja a szexet, hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés
2016. jan. 2. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Sehogy, ugyanúgy csináljuk.
2016. jan. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak én nem értem a kérdést, de akárhogy meg lehet oldani...

A higiéniára (mint egyébként is) nagyon kell ügyelni, de lehet zuhany alatt ujjazni a másikat pl..

vagy csak csiklót izgatni.


Nem gondoltam, hogy ez egyes leszbiknek is gondot okozhat:D


Bár érdemes a partnerrel egyeztetni, mi az amitől nem ódzkodik, mert pl nem biztos hogy szeretne más vérében tapogatózni : )

Engem mondjuk ez nem tántorít el.

2016. jan. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
soft tamponnal
2016. jan. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem mondjuk mindig nagyon fáj a hasam olyankor, sőt esetleg akkor még jobban is, mikor próbálkozik, úgyhogy én letettem róla, bár tény, hogy én se vagyok akkora nagy harcos, hogy "vérben küzdjek".

De nekünk szerencsére beállt úgy, hogy 1-2 nap késéssel egyszerre jön. :)

2016. jan. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 csak_nari ***** válasza:

Ha együtt éltek, a menstruációtok lassan igazodni fog a másikéhoz, egy idő után ugyanakkor fog megjönni.

Mint előttem: üljetek le, beszéljétek meg.

2016. jan. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is általában pár nap eltéréssel jön meg, de egyébként meg kibírjuk azt a pár napot, a barátnőm pl egyáltalán nem szereti, ha olyankor hozzáérek "ott".
2016. jan. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%

xddddddd ezt rosszabb olvasni mint a sok ratyimajmot..

mivan lányok már büdös a bré?:D

2016. jan. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekünk se volt ez probléma soha. Volt, aki nem szerette, de engem sosem zavart, ha úgy kellett hozzáérni valakihez, és az sem zavar már, ha hozzám nyúlnak, mikor megvan. Első barátnőm olyan ritkán láttam, hogy esélyünk se volt megbeszélni, szóltam neki, hogy nekem megvan, de pont nem érdekelte :D

Beszéljétek meg és kész :)

2016. jan. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!