Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Tényleg ennyi nőben van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyi nőben van leszbikus/bi hajlam, vagy csak félreértelmezem a jeleket?

Figyelt kérdés
Elég sok nőnél érzem azt, hogy nem teljesen heterók, nem tudnám körbeírni, csak a metakommunikatív jelek, stb., pedig amúgy elvileg heterók. Na jó kicsit nyakatekert mondat lett :D Van pasijuk, meg ilyenek. De néha vannak olyan elszólásaik, amik még inkább azt erősítik, hogy a nők is bejönnek nekik. Kb minden 10/8 nő ... az túl sok arány, vagy csak rossz helyen járok :D Nektek mi a véleményetek erről?

2016. jan. 6. 21:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
44%
Jó, akkor úgy írom, a legtöbb ember nem akad ki ilyesmin.
2016. jan. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
27%
Én viszont azt nem tudom, hogy ha taszít az ilyesmi (amihez jogod van, engem is taszít a homoszexualitás), akkor miért látogatsz ilyen tartalmú threadeket? ???
2016. jan. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
25%

Utcso! Magyarorszagon magyarul probalj meg beszelni!

Utolso szora gondolok!

Mindenhol szettnezek,meg az oltozkodes es politika oldalon is igy keveredtem ide.

2016. jan. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
41%
Es megkerdezhetem ha teged is taszit a homoszexualitas akkor te is mit keresel itt?
2016. jan. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
87%
Leszbikus nő vagyok és igen. :D A nők nagyon kíváncsiak. Rajtam mondjuk nem látszik, teljesen nőies vagyok, de vállalom. Nagyon sokan flörtölnek velem, magukat heterónak mondó nők is. Szerintem, ahogy írtad, 10-ből 8 nőt biztosan izgat a szex egy másik nővel. ;)
2016. jan. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
49%
Engem a homoszexualitás azon formája taszít, amit férfiak űznek. Toleráns vagyok az irányukban, mert nem tehetnek róla, hogy annak születtek, de ennyi.
2016. jan. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Milyen diszkriminativ vagy utcso!

A homoszexualitasba mindket fel beletartozik kivetel nelkul!

2016. jan. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
41%

Nem vagyok diszkriminatív, csak rosszul fogalmaztam.

A homoszexuális férfiak taszítanak, a nők ellenben nem.

Én heteroszexuális vagyok, gondolom ezért van ez így.

A meleg férfiak irányába is toleráns, megértő vagyok, de, hogy szeressem is őket, azt ne várd már el.

2016. jan. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
Akkor is furcsa nekem ez a kulombsegtetel ,de hat nem vagyunk egyformak,mert nekem mondjuk a meleg lanyok taszitanak leginkabb..
2016. jan. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
92%
Pontosan ez az én tapasztalatom is: 5-ből 4 nő simán benne van egy csók, simogatás meg flörtölésben, ha kölcsönös a szimpátia. Munkahelyen, közösségben szemérmesebbek, mint a férfiak, de amint kikerülnek a megszokott környezetből (pl. nyaralás vagy csak egy jó buli ismeretlen emberekkel) megfordul a helyzet. Nem akadnak fel azon, hogy egy másik nő az illető.
2016. jan. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!