Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb baratnombe?!?!

Figyelt kérdés

Ma átmentem hozzá és beszélgettünk aztan kitaláltam hogy nézzünk sorozatot. Lefeküdtem az ágyára és ő a vállamra hajtotta a fejét. Valahogy bennem volt az az érzés amit akkor érzek amikor a barátnőmmel vagyok. Szóval meg akartam csókolni simagatni akartam meg hasonlók. Ha a szívemre hallgatok akkor megcsókolom es magamhoz ölelem. De nem tudtam megtenni mert tudtam hogy nem tudnék megbirkózni a bűntudattal.

Amúgy régebben mar csókolóztunk legutoljára szilveszterkor. És mindig félreérthetetlen utalásokat tesz arra hogy milyen jo lenne velem megy hasonlok. 18 évesek vagyunk mindketten.

Nem tudom hogy mit is érzek mert szeretem a baratnomet mindennel es mindenkinél jobban 2 évet küzdöttem érte, es végre az enyém lett.

De a legjobb barátnőm meg olyan mintha a húgom lenne, csak vonzódok hozzá.

Mit csináljak ?



2016. jan. 11. 19:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Most akkor van barátnőd, akiért 2 évet küzdöttél, de 10nappal ezelőtt a legjobb barátnőddel csókoloztál? Miiii?
2016. jan. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Végigolvastam, de ki sem derült, hogy melyik sorozat volt! :D
2016. jan. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Orange is the new black;)

Es igen. Nem vagyok büszke magamra sokat ittam es megtörtént.

2016. jan. 11. 19:34
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi van? Van párod?
2016. jan. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen van.
2016. jan. 11. 19:39
 6/12 RRR ***** válasza:
vágj bele,ha már ő is benne van
2016. jan. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha van párod akkor dönts. Fiatal vagy még. Milyikőjük fontosabb neked?

Van esélyed a legjobb barátnődnél? A történetedből annyi Kiderült, hogy szexre igen. És párkapcsolatra?

Ezt akár vele is megbeszélheted.


Ne legyen bűntudatod. Nem történt semmi rossz. Az ember érzelmei kavarognak, főleg részegen.

2016. jan. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem vágj bele a dologba :) Lehet egymádba szerettek és jobban fogod szeretni mint a mostani barátnőden :) de ha nem próbálod akkor nem fogod tudni és kavarogni fog a fejedben hogy mi lett volna ha.....?????? :)
2016. jan. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én nem hagynam el a baratnomet, ha igazan szeretrm, egy kis kufircert. A pajtarssal meg inkabb keruld az ilyen osszebujos helyzeteket, ha ennyire nem birsz a vereddel mellette

25/L

2016. jan. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Szerintem a sima barátnő megmarad csak baratnonek :)

Szeretem a páromat.... Megküzdöttek érte es nem véletlenül <3

2016. jan. 14. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!