Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit gondoltok, könnyebb úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, könnyebb úgy árt találni, elsősorban élőben, ha tudják rólad, hogy leszbikus vagy? Megéri emiatt felvállalni?

Figyelt kérdés

Nyilván sokaknak nem lesz ínyére a dolog, és nagy eséllyel leszel alanya az "úgy kipróbálnám egy csajjal, de amúgy heteró vagyok" nőknek. Vagy tévedek?

Neten nem szeretek ismerkedni, élőben jobb lenne, de sosem vagyok biztos abban, hogy kinél próbálkozhatok, ezért gondoltam rá, hogy ha esetleg felvállalnám nyíltan a dolgot, akkor könnyebben menne a "valóságos" ismerkedés.

Látszani, hát nem tudom látszik e rajtam, mert ugyan fiúsabb vagyok, viselkedésileg mindenképp, de mindig ügyelek arra mit mondok. Eddig senki nem nézte ki belőlem, mármint, hogy szóvá is tette volna.


2016. jan. 22. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Pasival hogy ismerkednél? Na, nővel sem másabb. Csak azt hiszed, hogy másabb.
2016. jan. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, pasikkal simán flörtölök, van is bajom belőle bőven, mert ugye én nem akarok semmit tőlük, de nőkkel általában zavarban vagyok, és rájuk se merek nézni :D. Bár amúgy sem szokásom túlzottan végigméregetni őket, találkoztam olyannal, aki férfiakat meghazudtolva mért végig egy nőt.
2016. jan. 22. 23:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Mit érzel, ha egy lányra nézel? Miért nem mersz ránézni, bámulni őt?
2016. jan. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Zavarban vagyok, és félek attól, hogy észreveszi, pedig nyilván ez lenne valahol a cél, de nem tudom. Ha tetszik is valaki, és tudom, hogy összefuthatok vele valahol, egészen addig jó ötletnek hat, mígnem valóban összefutok vele, ekkor "menekülőre" fogom a dolgot. De mondjuk ez inkább akkor jellemző, ha félig meddig ismerem az illetőt, vagyis nem vagyok napi szinten beszélő viszonyban vele. Bár ez a jellemzőbb felállás :D És így nyilván megmarad a távolság, már el sem tudom képzelni mit gondolhatnak rólam ilyenkor, ha észlelik a dolgot szerencsétlenek xD.
2016. jan. 22. 23:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Voltál már nővel? Úgy érzem, még nem sikerült senkivel sem összejönnöd. Hány éves vagy? És fiúkkal volt valami?
2016. jan. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem, még valóban nem sikeredett semmi kapcsolat nemű, 22 éves vagyok. Fiúkkal, hát ismerkedtem, de nem érzem, hogy képes lennék egy kapcsolat szintjén megbízni bennük, buliban volt már csók, csak, hogy lássam érdekelnek e, de tökéletesen hidegen hagynak.

Sajnos alapvetően gondom van azzal, hogy érzelmileg közel engedjem magamhoz az embereket, de próbálkozom, amennyire tudok.

2016. jan. 23. 15:07
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

palikkal nyilván könnyebb, mert az az alap, hogy mindenki hetyó. még ha süt is rólad hogy leszbikus vagy, akkor is bepróbálkoznak.

az emberek meglepően nehezen veszik a lapot, még akkor is, ha egyértelmű hogy mi van.


kérdező, könnyebb. persze hogy az. az is segít, ha vannak barátaid akik melegek, leszbikusok, bik. azon kívül, hogy ők is ismernek még x számú potenciális partnert, megértőbbek is, ismerik a szitut, és lehet velük eljárogatni, ahol kifejezetten jól jön egy wingman.

2016. jan. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal könnyebb, ha vállalod és elfogadod önmagad. Érezd magad elég jónak egy nőnek is! Flörtölj nyugodtan! Ha észrevesznek, viszonozzák a flörtöd, vagy figyelmen kívül hagynak. De nem fog rádförmedni, mert csak az jönne le, hogy ő gondolt másra. Lazán, barátságosan közelíts. Nem kell macsóskodni, inkább onnan közelítsd meg őket, hogy mi az amire vágynak, de férfitől nem kapják meg. Ha vállalod, könnyebb lesz hasonló orientációjú barátokat találnod és akkor mégtöbb potenciális csajt ismerhetsz meg.
2016. jan. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is sokkal egyszerűbb, ha vállalod.
2016. jan. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!