Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok/melegek, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok/melegek, akik eloszor biszexnek hittek magukat, milyen erzes volt?

Figyelt kérdés

Azert kerdezem, mert felmerult bennem a gyanu, hogy velem ez a helyzet. Lany vagyok, es mostanaban kezd taszitani a gondolat, hogy egy fiival BARMIT is csinaljak barati szokasokon kivul....

Itt inkabb az elmeleti reszre lennek kivancsi, ki hogyan erezte magat, mit erzett az ellenkezo nem irant, mit az azonos nen irant. Sikerult rajonnotok anelkul is, hogy kiserleteztetek volna, vagy nem?

Koszonom a valaszokat!


2016. febr. 1. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát igazából, amióta rájöttem, hogy nem "normális" a szexuális beállítottságom, már fel se vettem az esetleges egyéb variációkat.

Jobban nem ütött szíven a dolog, mint mikor azt hittem mindkét nem érdekel.


De egyébként úgy vagyok vele, mint te... még mindig nem tudom eldönteni teljesen, hogy abszolút nem vonz-e a másik nem, mert nagyon esztétikusnak találom őket és meg tudom mondani ki néz ki jól stb, de szexuálisan sose tudtam velük együtt lenni, így maradok annál a verziónál, hogy a saját nemem szeretem.


De őszintén szólva nem misztifikálom túl a dolgot, ez van.

Mint fentebb említettem, nem kellett kipróbálnom a szexet a másik nemmel, hogy tudjam, ezt biztosan nem akarom.


Erre amúgy tudja a valaki a választ, mi ennek a neve? Hogy felizgulok a másik nemre meg persze szép és jó, viszont a gondolattól is rosszul vagyok, hogy közösüljek velük. Volt már rá alkalmam nem is egyszer, hogy kísérletezzem, de a sírás is elkapott, nem tudtam megtenni.

2016. febr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is így vagyok csak én fiú vagyok, ha gondolod írj
2016. febr. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is elég érdekes volt a helyzet, 13 éves korom óta tudom, hogy a nők is vonzanak. Aztán azt hittem csak szexuálisan érdekelnek és valójában kapcsolatot csak fiúval tudok elképzelni, volt is, de mindez megdőlt mikor megismertem egy lányt, akibe fülig szerelmes lettem. Azóta kizárólag a nők érdekelnek és nővel tudom elképzelni az életem, a kapcsolatot, mindent. Nem undorodok, de nem is vonzódom a pasikhoz, egyszerűen hidegen hagynak.
2016. febr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!