Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan mondjam meg egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg egy lány barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Nagyon jó barátnők vagyunk! Már kis gyerekkorunk óta ismerjük egymást nincs semi titkunk egymás előt! Kivéve az hogy nekem tetszik a lány! Láttam már többször is bugyiban sőtt még a nélkül is és nagyon kívánom őt! Ugy kinyalnám de nemtudom hogy hogyan mondjam meg neki!

2016. febr. 7. 00:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

19:46-os vagyok ismét


Szerintem ha már burkoltan ilyesmiről kérdezősködik az ember, akkor ugye a kérdezett is vissza fog kérdezni, és az is ki fog derülni, hogy a kérdező nem közömbös a téma iránt.


Egy olyan barátnő esetében, akit nem ismer a baráti köröd,

ott ugye nem gáz, hogyan reagál, ha elmondod, hogy tetszik neked, mivel max nem látod többet, de egy közeli barátnőnek én sosem mernék ilyet mondani, mert akármilyen viszonyban vagyunk, ki tudja mennyire diszkréten kezeli a helyzetet, és talán ki tudódik. Ha leszbi vagy vállald, ha meg biszex és van fiúd, de közben titkon puncit is nyalnál, akkor idegen csajokat keress.

Ha a gyerekkori barátnődet akarod, sajnos vagy elmondod egy kis iszogatás, füvezgetés közben, vagy nem.

Nincs más út.

-Te valamit mondanom kell! Tudom hogy régóta barátnők vagyunk, és nem akarlak elveszíteni, de lehet, hogy ezzel tönkremegy a barátságunk, de ezt muszáj elmondanom!

-Mire gondolsz?

-Kérlek maradjon köztünk!

-Rendben!

-Tetszel nekem!


Ezek után vagy az lesz, hogy ő nem akarja, a barátságotok is megváltozik és mások is megtudják.

Vagy nem akarja, a barátságotok is megváltozik, de nem mondja el senkinek.

Vagy nem akarja, barátok maradtok és nem mondja el senkinek.

Vagy amit őszintén kívánok neked, és minden nőnek a földön, hogy: titokban egymással is szeretkeztek életetek végéig, miközben idővel férjezett családanyák lesztek.

2016. febr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!