Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, sportoló barátnőt el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, sportoló barátnőt el tudtok képzelni magatoknak?

Figyelt kérdés

2016. febr. 11. 15:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Persze, miért ne? :) Én sajnálatos módon elég ügyetlen vagyok a sportokban, így számomra imponáló lenne egy ilyen barátnő. Úgymond kiegészítene. :) 18/L
2016. febr. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én nem szívesen, mert én is elég sportos vagyok és valahogy nem igazán szeretem, ha egy lány nálam izmosabb/erősebb. :D

De alapvetően tetszenek a sportos lányok (:

2016. febr. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Simán. Sőt, el sem tudnám képzelni, hogy olyan párom legyen, aki nem kötődik valamilyen szinten a sportokhoz. Nem hiszem, hogy a vetélytársat látnám benne, szerintem nagyon inspirálóak a sportolók, szóval inkább ösztönözne, hogy ne lógjam el az edzéseimet :D
2016. febr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha valakibe beleszeretnék , valódzínüleg nem érdekelne , sportoló-e vagy sem.. De engem annyira nem vonz:( Jómagam elég esetlen vagyok , mellé még "pöppecskét" lusta is , így csak azt látnám benne , ami én sosem lehetek/leszek. Inkább olxan valaki vonzana , aki -mondjuk- imád aludni , sorozatozni , animézni , sétálni , moziba járni , akkkkkkármi ilyesmi. Az viszont iszonyat szexi , ha valaki jól táncol:3
2016. febr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Én szemely szerint imadom a sportolo lanyokat :D mondjuk en is sportolok 18/l
2016. febr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
A sportos lányok szexik:3 de én ha tehetem inkább egész nap alszom:D 18/L
2016. febr. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
El.
2016. febr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A barátnőm is és én is előzőleg profi szinten sportoltunk, így most is az életünk része a mozgás és ez így tökéletes. Eléggé hiú páros vagyunk, fontos, hogy jól nézzünk ki. :D
2016. febr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

én is sportolok profi szinten és én el tudnám képzelni :)

19/L

2016. febr. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

én is sportolok :) de ugyan így eltudnék egy sportolos barátnőt képzelni magam mellett,ösztönző lenne ! :)

nyugodtan irjon aki úgy gondolja,hogy barátkozna :)

2016. febr. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!