Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lennétek inkább heterók?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lennétek inkább heterók?

Figyelt kérdés

Kérdésem minden biszexhez, leszbikushoz és meleghez szól, azért raktam leszbikus kategóriába, mert énmagam is az vagyok.


Azon gondolkoztam, hogy annak ellenére, hogy egy olyan csoport tagja vagyok, ami társadalmilag kiközösített, mert betegnek és abnormálisnak tekintenek, még így is sokkal inkább lennék ilyen, mint heteró.

Sok a hátráltató tényező, pl kapcsolatoknál, hisz általában nem mondhatjuk ki nyíltan az orientációnkat és kevesebb ember közül választhatunk. A magyar állam nem adja meg nekünk ugyanazokat a jogokat, mint a heteróknak. Vannak olyan országok, ahol melegségünk miatt megölhetnek vagy börtönbe csukhatnak.


Hogy miért is választanám a leszbikus létet? Egyszerűen képtelen vagyok elképzelni az életemet anélkül, hogy nőkhöz vonzódjak. Testileg, lelkileg és nagyjából mindenhogyan.

(Az még külön ráadás, hogy a fogamzásgátlás és teherbeesés miatt sosem kell aggódnom)


Ti mit gondoltok? Ha volna döntési lehetőségetek, hogy heterók legyetek, megtennétek, vagy maradnátok melegek?


19N



2016. febr. 27. 22:05
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
5%

En ugy lazadtam, hogy rocker voltam.

Idovel kinottem, de azert a rock zenet meg mindig szeretem.

2016. febr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
11%

igen

ja várj hetero vagyok

ahh szopacs

jöhet a 0%

2016. febr. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
76%
Én biszex vagyok, de ha tehetném inkább heteró lennék hogy ne kivánjam ennyire a nőket
2016. febr. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:
82%
Intelligencia kérdése az egész. Az országok, ahol ezt lehetővé teszik és nem gondolják, hogy mindannyian egyenlő jogokkal rendelkezünk, kialakult képet fest a szegénységi bizonyítványuk. Heteroszexuális vagyok és annyi idős pontosan, mint te. A barátaim 60-70%-a más identitású, nyíltan felvállalják beállítottságukat. Ez becsülendő. Szomorú világban élünk. Ráadásul a fiatalok körében abszolút nevelés kérdése. Az én édesanyám abszolút liberálisan nevelt, a mai napig szintén tartja a barátságot a hasonló helyzetbe beskatulyázott embertársaival. Fel a fejjel, mindenki legyen önmaga, ettől szép az élet - a változatosságtól. :)
2016. febr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
87%

Hát.. Én pánszexuális vagyok. És őszinte leszek , büszke vagyok arra , hogy nem vagyok hetero. Ha barátnőm lenne , vagy mondjuk transznemű barátom/barátnőm , akkor is büszkén felvállalnám , hiszen az legyen az én dolgom , hogy kit szeretek , úgyis lesz.rom mások véleményét. Betegnek/abnormálisnak tartanának? Tartsanak. Ez csak szerelem. Ha mások szemében ez bűn , akkor legyek bűnös.

Jelenleg egy hetero kapcsolatom van (nem tudom , helyén való-e így a megfogalmazás) , szóval mondhatni "most hetero vagyok" (istenem , de rosszul hangzik ez így xd).

2016. febr. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

22:23-as, köszönöm támogató szavaidat, teljes mértékben egyetértek. :)


22:27-es, bírlak, én is hasonlóan gondolkodom, csak még kell egy kis idő, hogy merjem nyíltan felvállalni magam. A szűk családi körben és a legjobb barátaimnak coming outoltam, anyám nem fogadta valami jól. Eléggé lelombozó volt.

2016. febr. 27. 22:37
 7/31 anonim ***** válasza:
83%

Érdekes, ez nekem is megfordult már a fejemben... meg úgy gondolom sokunknak.

Mármint, hogy lennék-e hetero inkább. Valahogy hasonló véleményre jutottam, mint te. Persze, biztosan sokkal könnyebb lenne az életünk, a társkeresés, házasság, gyerekvállalás, nem lenne ez a téma örök tabu a beszélgetésekben, és nem kellene összeszűkült gyomorral azon gondolkodni, hogy hogyan és mikor vallj színt a szüleidnek.

Mégis azt érzem, hogy nem tudok megváltozni, és talán nem is akarok. Valószínűleg okkal születtem így, és mivel a fiúkat szeretem, nem tudom teljes szívből azt akarni, hogy ez ne így legyen, mert ez valahogy a részem.


Bár érvelni nem tudok kifejezetten mellette, mint ahogy te tetted.

Én inkább csak remélni tudom, hogy ezzel együtt is boldog életem lesz, és nem kell lemondanom a szerelemről, családról, igaz barátokról, amik másoknak annyira természetesnek tűnnek.


21/F/M

2016. febr. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
84%

A melegséget is mondhatni mi választjuk...

Én is azt választottam, hogy inkább melegnek vallom magam és nem próbálok megfelelni a társadalom elvárásának, ennek csak az az egy perverz és önző oka volt, hogy boldog akarok lenni, ami az eddigi életem nagy részében nem volt meg. Kerestem a kis utamat, a boldogságot, és amég a hetero világba nem addig a meleg világba megtaláltam, ha csak ideig óráig de akkor is.


Ha ellenkező neműbe tudnék szerelmes lenni, akkor valószínűleg hetero létet folytatom tovább, de ez nem így van. Szóval a jelen állás szerint inkább vagyok boldog meleg, mint boldogtalan hetero :) 26/F/M

2016. febr. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
75%

Én örülök annak hogy "más" vagyok. Nem tudnám elképzelni az életemet heteroként, nők nélkül.

Annyiból jobb lenne, hogy nem kéne a családom előtt tikolóznom, de még emiatt sem lennék hetero :)

L/Bi

2016. febr. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
67%
Őszintén megvallva én örülök,hogy leszbikus vagyok! Nincs is annál szebb dolog,mikor egy kedves,odaadó nő foglalkozik velem. Ez olyan mértékű vonzalom és tiszta érzelem,amelynél nincs csodásabb ezen a világon! Senkivel semmiért el nem cserélném! :) Ezzel szemben érvem is van,hogy miért nem lennék hetero nő. Megnéztétek már a hetero férfiak morálját egy kapcsolathoz? Többnyire abban a nő csak kellék,szexuális eszköz,birtoklandó tárgy. De mondok jobbat! Házasságon belül a nő csak egy rabszolga!! Így kedves hetero embertársak,köszönöm,de én nem kívánok fejethajtani a mocskos rendszeretek elött,inkább vagyok boldogan önmagam! :D
2016. febr. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!