Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Akkor most mi van? Lezbikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tralala99 kérdése:

Akkor most mi van? Lezbikus vagyok vagy nem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy többször előfordult már, hogy egy lánnyal smároltam. Először akkor volt ilyen érzésem mikor találkoztam egy lánnyal, megismertem és rögtön éreztem, hogy ez valami más. Aztan egyik este együtt aludtunk és elkezdtük simogatni egymást és markolni egymás fenekét, de csók nem volt. Aztán mikor megint találkoztunk az is volt de csak egyszer. A másik pedig az, hogy a legjobb barátnőmmel rendesen smároltunk sokat, egymás után. És olyan jó érzés volt, olyan jó mint ha fiuval smarolnek. Tehát most mivan?
2016. febr. 29. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem bi vagy de ha segitség kell irj nekem :D
2016. febr. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Remélem megnyugtatlak: ez bőven belefér az átlag női viselkedésbe. Tudom, mert én is ilyen voltam a főiskola végéig (még a szex is belefért), aztán most mégis egy férfival élek együtt.

Én azt mondom, éld ki nyugodtan a vágyaidat amíg fiatal vagy, az erkölcscsőszökkel, meg ne foglalkozz. A hálószoba titkaidhoz senkinek semmi köze.

2016. febr. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Vagy használd ki az időt, amit még a hetedik osztályban töltesz, és tanulj meg helyesen írni. Te leszbi.
2016. febr. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, félreírtam
2016. febr. 29. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!