Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szeretném lánnyal kipróbálni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném lánnyal kipróbálni, de mivel nincs tapasztalatom, nem tudom elsőre mi fér bele?

Figyelt kérdés
Továbba, Bp-en van olyan hely ahol ez abszolválható?:D

2016. márc. 14. 23:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

Elsőre mi fér bele? Mivan?:DD

Minden ami jól esik neked és a másiknak.:)

2016. márc. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
33%

Elsőre javaslom a virslit. Mondjuk legyen Pick, műbeles.

Utána jöhet egy kólásüveg és szép lassan eljuthattok a 120 literes Hajdu bojlerig.

2016. márc. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
13%

Elsőre?

Ha nem vagy harminc és 16 évig políroztad a bohócot, akk ne várj semmit, egy szűz lány 20 perc (még sokat is mondok) alatt hazavág.

2016. márc. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Látom nem esett le egyik válaszolónak sem, hogy a kérdező nő..:D
2016. márc. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok és leesett. :)

Nézzétek a kategóriát HAHÓÓ

2016. márc. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

#2-es! :D :D Mekkora forma vagy! :D :D Végem lett... :D


Na de komolyra fordítva a szót, kedves kérdező:


Ahogy azt már előttem is írták: minden belefér, ami neked és a másik félnek is jól esik. Embertípus függő. És ez úgyis az adott helyzet hozza majd. Viszont érdemesebb lenne nem egy vadidegennel az utcáról, hanem akit egy picit ismersz és valamennyire megbízol benne. Pl ha elkezdesz ismerkedni valakivel és úgy lesz belőle szex. Ha viszont tényleg csak a szex része érdekel, akkor arra találsz bárhol bárkit gyakorlatilag :D Főleg Budapesten. Vannak kifejezetten meleg bulik is.

2016. márc. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Igen lány vagyok! :)

Amúgy nem olyan egyszerű...Tinderen beszélgetek 1-2 csajjal, és nem tartom magam csúnyának sem,de nem igazán jutott tovább a beszélgetés eddig... Tehát még így sem könnyű :/

2016. márc. 14. 23:26
 8/16 anonim ***** válasza:
70%

1.


na ezzel most seggre ültettél..

Vakon vagyok, mint Esmeralda (ez azért ide vág, nem?)


Szóval...

Ismered a tested. tudod mi a tuti neked, na azt add a partnerednek is és nem lőhetsz mellé.

Elvégre ugyanaz a "szisztéma"

2016. márc. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
15%

Ahham...

Szóval nem a szex témánál vagy elakadva. Mondanám, hogy segíthetek, de ez nem igaz, eddig csak str/bi csajokat tudtam felszedni, mert nincs puncim, vagyis inkább nem vagyok csaj. Tudom, hogy az L nem csak punci kérdése...

2016. márc. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Badoo, pinkvanilla (leszbi társkereső)

Sokan irkálnak, de kevés van, akivel el is lehet jutni valameddig. De próbálkozni kell, sok a bi/leszbi/kíváncsi lány, főleg Pesten.

2016. márc. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!