Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nektek mikor volt először...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mikor volt először kapcsolatotok? Leszbikus nőktől kérdeznék elsősorba :D

Figyelt kérdés
Félek, hogy elérem azt a kort amikor minden leszbikusnak már volt barátnője, de nekem még nem. Gondolom nem találhatom meg az igazit elsőre, de legalább tudné tapasztalatot szerezni, de nem tudom mennyi esélyem lesz, ha majd 20 évesen is azt mondom hogy még nem volt senkim.
2016. márc. 16. 17:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16 évesen, ő akkor volt 18, neki is első "igazi" kapcsolata volt ez. Bár nem kéne múlt időben mondani, mert még mindig együtt vagyunk. :)
2016. márc. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12 évesen,azóta is tart:)
2016. márc. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
16 evesen es malyd 1evig tartott!
2016. márc. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt még leszbikus kapcsolatom.


21 éves vagyok.

2016. márc. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) :)
2016. márc. 16. 19:30
 6/12 anonim ***** válasza:

Hm, nem tudom, van-e jogom választ adni, mert ami kapcsolatom volt, az nem igazán nevezhető annak, de azért elmesélem. A legelső 18 évesen volt, akkor döbbentem rá, hogy leszbikus vagyok (azelőtt biszexnek hittem magam), de ez távkapcsolat volt, és hát ezért nem is lehetett belőle semmi. Még mai napig szeretem azt a lányt, de több ezer kilométer távolság nem sok esélyt hagy, főleg a jelenlegi helyzetemben. :D

Volt ezután még egy kéthetes "kapcsolatom", de az az ismerkedési időszakban megszakadt, mert nagyon nem voltunk egymásnak valók. :D

2016. márc. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy egyébként, kérdező?

16 vagyok, elsősorban a lányok érdekelnek, és még nem volt semmilyen kapcsolatom (fiúval sem).

Talán ez még "nem gáz", de mégis néha aggaszt, főleg, hogy minden tapasztalatom kimerül egy részeg "csók"-ban, ami hát...elég szánalmas. :D

2016. márc. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
13 évesen, most 15 vagyok, jelenleg is van barátnőm, de őt tekintem én az elsőnek.
2016. márc. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
16, és nekem is egy olyan csókkal kell beérnem ami másoduncsitesómmal volt kb mert egyikünk se csókolt meg még senkit és így nem lett egyikünknek se rossz tapasztalata az 1. csókkal mert jóban vagyunk :D és ő is lány :D
2016. márc. 18. 16:40
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 20 évesen volt először kapcsolatom. És 24 évesen találtam meg az igazit.:)
2016. márc. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!