Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért ilyen nehéz ismerkedni/b...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz ismerkedni/barátkozni?

Figyelt kérdés

Ha elkezdek beszélgetni valakivel a neten akkor tuti hogy csak a sablonszövegig jutunk és ha esetleg a véletlen folytán tovább megy a beszélgetés a találkozás gondolatánál bukik a dolog.

De miért van ez?

(bocsi hogy ilyen hosszú lett)


2016. márc. 19. 20:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Mert kifogod a turelmetlen komolytalanokat..

30/L

2016. márc. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Èn is csak fogyatèkosokkal ès az embert kihasználni szerető szemèlyekkel találkozom,pedíg èn is szîvesen ismerkednèk!L/20
2016. márc. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Én inkább csak barátkozom, és ezzel a ténnyel még hamarabb abba maradnak a beszélgetések. Lehet, hogy én vagyok unalmas, vagy nem tudom.:D De csak próbálkozz, egyszer csak jönni fog olyan lány is, aki komolyan gondolja.:) 19/L/L
2016. márc. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen ha kiderül hogy csak barátkozás akkor még gyorsabban spuriznak!

utolsó én is így vagyok vele már hogy biztos unalmas lehetek vagy nem tudom!

2016. márc. 19. 21:20
 5/11 anonim ***** válasza:

Aki barátkozni akar az írhat nekem (nemtől függetlenül)

14/L

2016. márc. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy a legkönnyebb, ha megpróbálsz találni valami közös érdeklődési kört. És úgy csak könnyebben megnyíltok egymásnak. (ez csak vélemény, nem biztos, hogy mindenkinél így működik) :)
2016. márc. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az a legjobb, hogy barátkozni akarok, de mindig többet képzelnek a dologba. Néha még a nők is.


Neten már inkább csak külföldiekkel szoktam ismerkedni, velük valamiért tovább is tart a barátság.

2016. márc. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Aki estleg ismerkedni akar az nyugodtan írhat!:) 16/L/L
2016. márc. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Saját példámból kiindulva, én csak olyasvalakivel tudok ismerkedni/barátkozni, akivel van minimum egy közös érdeklődési pontunk, vagy a másiknak van egy olyan tulajdonsága, ami engem kíváncsivá tesz. :)


19LL

2016. márc. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, ezt én is észrevettem, de tényleg igaz, hogy jó, ha van közös érdeklődési kör. Én szívesen barátkozom egyébként.:) 18/L
2016. márc. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!