Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nőies de mégis van bennük egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőies de mégis van bennük egy kis férfias. Magyarországon vannak a képen láthatóhoz hasonló meleg lányok?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Gyengéim a hasonló stílusú lányok, érdekelne, hogy merre találhatok ilyeneket?:)

Bár sok ilyen lány van, nehéz eldönteni róluk, hogy ki meleg és ki nem. Sajnos "melegradarom" sincs, vagy nem igazán működik.


Sajnos kezdem azt hinni, hogy a magyar leszbi lányok nagy része teljesen fiús (alapjáraton ezzel nem lenne baj)de ez mellett nagyon igénytelen.


Én is hasonlóan öltözködöm.

18L



2016. márc. 26. 17:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
8%

Nem tudom, biztos vannak.

De ezek a szétvetett lábak... nagyon undorító, még akkor is ha leszbikus.

2016. márc. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Az öltözködésről van szó, nem a "pózról":D. Azért ilyen lazán én sem ülnék. :)
2016. márc. 26. 17:04
 3/19 anonim ***** válasza:
43%

Én is ilyen lány vagyok de nem vagyok leszbikus csak azért lettem "fiús" mert fiúk közt nőttem fel és vhogy kihatott rám.

A kérdésre válaszolva bpesten sok ilyen csajt láttam .

De hogy te hova valósi vagy azt én nem tom!

2016. márc. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%

Én régen ilyen voltam :D

Azóta teljesen fiús vagyok, sorry.


De mi az hogy merre? Akármerre... én pl vidéki voltam, de persze ez az öltözködés ma már divat a simán fiús hetero lányoknál is, ezért nehéz különbséget tenni.

Csak ne gyertek már ilyenekkel, hogy 'jaj, nincs az igényeimnek megfelelő kinézetű lány, tuti egyedül fogok meghalni' :D

Bocs a cinizmusért, de hát már olyan unalmas.

Meg hogy hol vannak.... hát keresd meg őket : ) vagy amit ilyenkor kiírtok, az egy burkolt párkeresési próbálkozás, hátha jelentkezik egy ilyen csaj? :D

Remélem nem sértő, amiket írok, nem annak szánom.

2016. márc. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Burkolt társkeresési:DDD

Őszintén? Lehet, mert nem bánnám ha rámírna egy hasonló csaj:D

2016. márc. 26. 17:25
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
Jelen. :)
2016. márc. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Vasi vagyok amugy a kerdesre valaszolva. :)
2016. márc. 26. 18:21
 8/19 anonim válasza:
95%

Én nem ilyen vagyok bocs, hanem teljesen nőies (nem a magassarkús shoppingmániás cicababa kategória), de nekem is az ilyen csajok jönnek be, és én se nagyon szoktam látni ilyen típusúakat:/ Nekem ezen kívül még a rövid haj és a tetoválás a gyengéim, Ruby Rose-t nagyon bírom pl.

Ha valaki magára ismer nekem is írhat!:) 22/L/L

2016. márc. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
96%
Én ilyen vagyok, sapi, trikó plusz szakadt farmer, imádom! :) Ebből is vágják le, hogy a lányokat pártolom :)
2016. márc. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
24%
Ez nőies? Szerintem ez is az igénytelen kategóriába tartozik. :(
2016. márc. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!