Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hazudtátok már, hogy pasitok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtátok már, hogy pasitok van csak, hogy a családtagjaitok ne csesztessenek állandóan?

Figyelt kérdés
Pl.: Volt már, h bemutattatok egy pasit és hazudtátok azt, h a barátotok család, sulitársak, munkatársak előtt?
2016. ápr. 6. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
nem mert ha én bematatnám a cslaádnak a pasimat eléggé furán néznének rám...
2016. ápr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen meg nem tortent.

De a csalatban mindenki heteronak hisz mert nyilvanosan csak a pasikat nezem meg neha aradozok 1-1 himrol igy tartom eletben a latszatott eddig nagyreszt bejott a dolog.

2016. ápr. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, én bevallottam nekik, hogy nem vagyok hetero az első adandó alkalommal, így nem csesztetnek szerencsére.
2016. ápr. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Olyan esetekre gondoltam amikor nem fogadják el és muszájból valaki ezt találja ki, mikor már elviselhetetlen a család és a többiek megjegyzése...
2016. ápr. 6. 18:02
 5/8 anonim ***** válasza:
25 éves vagyok, pasi sehol a láthatáron, de sok fiúval barátkozom és így azt hiszik, hogy egy pasifaló nő vagyok, viszont szerintem az értelmesebb része már levette a dolgot, hogy bizony nem vagyok hetero. Nem hazudok senkinek, csak simán azt mondom, hogy nincs senkim és kész. Vannak kellemetlen szituációk, de ki lehet bírni.
2016. ápr. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer elmondtam anyukámnak,hogy leszbikus vagyok. Nem arattam vele túl nagy sikert. És akkor még nagyon szépen fogalmaztam. Borzasztó veszekedések voltak köztünk onnantól.Abszolút nem fogadta el. És folyamatosan cseszegetett,meg lelkiismeret furdalást okozott. Egy idő után nem bírtam tovább lelkileg,és idegileg,úgyhogy azt hazudtam,hogy bepasiztam. Be is mutattam az egyik haveromat a "páromként". Anyukám örült,hogy csak egy fiatalkori borzalmas kilengés volt a leszbikus hajlam. Én meg végre megnyugodhattam,mert felhagyott a "zaklatásommal".

Szörnyű érzés volt,hogy hazudok,és az is,hogy a saját anyám nem képes elfogadni. Pedig úgymond ez volt az egyetlen "hibám",ami szúrhatta a szemét. Mindig jó tanuló voltam,udvarias,engedelmes,jólnevelt.. de ő azt akarta,hogy ezek mellett még hetero is legyek...

2016. ápr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Uolsó privát? Érdekelne még ez az ha nem gond
2016. ápr. 9. 11:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Oké,írj nyugodtan! :)
2016. ápr. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!