Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lefeküdjek vele? Osztálytársam.

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdjek vele? Osztálytársam.

Figyelt kérdés
Vidéki suliba járok, végzős vagyok. Egyik lány osztálytársamnak nagyon bejövök mióta átjöttem ebbe a suliba, de mindig volt valakim, úgyhogy eddig nem történt semmi, viszont most egyedül vagyok és akár valamit. Ha lefekszem vele, lehet hogy mindenki megtudja majd, kis közösség. Nem tudom hogy kockáztassam-e a hírnevem és lefeküdjek vele, vagy hagyjam az egészet. Tippek, vélemények? (19/l)

2016. ápr. 7. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne másoknak akarj megfelelni, ha nem csak magadnak és szard, hogy mások mit gondolnak rólad, nincs semmi közük a magánéletedhez amúgy sem és nyugodtan feküdj vele végül is csak egyszer élünk.


És ha mégis számít a hírneved, akkor keresetek egy távoli helyet és tartsátok titokban a dolgot, ne vond meg magadtól a boldogságot. :)

2016. ápr. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Hírnév : D ?

Am szerintem amíg egy suliba jártok nem , max ballagás után

2016. ápr. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%

Minek írsz te ebbe a kategóriába?


Menj máshová irigykedni.

2016. ápr. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3%
19 évesen még középsuliban?! Nem véletlenül...
2016. ápr. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgyis nemsokára elballagsz miért ne? :D Meg a hírneved ez miért rontaná el? Nem fog beszélni róla, ha szeret. :) Szerintem a suliba nem fogják látni rajtatok :)
2016. ápr. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
5ös mit szívtál? :D 19 évesen szoktak ballagni középsuliból xd
2016. ápr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő is benne van, akkor tedd meg. Másoknak nem kell megtudniuk és amúgy sincs semmi közük hozzá, hogy mit csináltok ti kettesben.
2016. ápr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Suliba nem azért jársz, hogy ismerkedj barátkozz párt szerezz. Hanem tanulni. Még is hol ismerkedsz? Órán? Akkor nem figyelsz oda.
2016. ápr. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Előző!

Arról nem hallottál vannak szünetek is az iskolában?

Meg lukas órák, meg osztálykirándulások és nem kötelező az utolsó óra után azonnal és szótlanul elhagyni az épületet.


Kérdező!

De ha lefeküdtök, akkor miért kell mindenkinek megtudni? Nem lehet erről hallgatni? Vagy ilyen csak egy naiv férfi kérdez? :)

Egyébként 3 hét múlva ballagás, szóval...

2016. ápr. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
4 te fogyatékos, én is 19 évesen érettségiztem..tudod van olyan, hogy év vesztes..
2016. ápr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!