Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus kategória! Hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus kategória! Hogyan felejthetném el azt akit még mindig szeretek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy hónapja ért véget a kapcsolatom az első barátnőmmel. Nem voltunk hosszú ideig együtt, de rettentően szerettem, és még most is nagyon. Egy hónapja nem járok sehova, szabadidőmben szinte csak otthon fekszem. Nem bírom elfelejteni, és semmi kedvem semmihez. Barátaimmal sincs kedvem sehova menni. Kerestem szakításunk után, de úgy éreztem egyoldalú a dolog, és már szánalmasnak tartottam hogy csak én akarom ezt az egészet (úgy éreztem). Két hete nem beszéltünk, reméltem hogy keresni fog de nem.

Hogyan verhetném ki a fejemből, miközben bármikor boldogan újrakezdeném vele? Tényleg csak egy új lány tudná elfelejtettni velem? Sajnos az sem megy így, hogy nem megyek sehova, neten meg nem tudok ismerkedni.


Kérlek adjatok értelmes ötleteket, tanácsokat.

18L



2016. ápr. 17. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
hát pedig az egyik megoldás az ilyenkor (szerintem) hogy a barátaiddal többet foglalkozz vagy olyan foglalkozást űzöl ami a te kedvenced pl.: festesz vagy sétálsz. Továbbá a sport egy remek megoldás ilyen helyzetekre. + ismerkedsz másokkal és egyszer azon kapod magad hogy elfelejtetted az illetőt. lány vagyok mielőtt azt hinnéd/hinnétek hogy egy kanos csávó írogat!
2016. ápr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A legjobb ilyenkor, ha kiadod magadbol a felgyulemlett negativ erzeseket, menj el egyet futni,vagy boxolni esetleg ha szeretsz irni, probald meg kiirni magadbol a problemakat. Nalam ez bevalik. A lenyeg, hogy ne hagyd magad a sz@rban, a negativ gondolatokban elmerulni. Egyszer adj ki magadbol mindent es fel a fejjel, csak elore nezz. A legmegnyugtatobb, es a leghasznosabb, ha a barataiddal most kicsit tobbet vagy.

Es szerintem, es a lany nem erdemelte meg azt, hogy ennyire szeresd. Gondolj arra, hogy most egy lepessel, es jo sok tapasztalattal kozelebb vagy az igazihoz. :)

Sok sikert, es fel a fejjel! Legy eros.


L/20

2016. ápr. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2016. ápr. 18. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!