Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek van ilyen no?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van ilyen no?

Figyelt kérdés
Izgat a gondolat,hogy egy nalam idosebb novel szeretkezzek.Persze nem 50 evesre gondolok,hanem 30-40 kozott.15 vagyok,leszbikus lany.Lehet h sokan azt fogjatok mondani,hogy kamu,de csak hasznos valaszokat kerek.koszi

2016. ápr. 22. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is így érzek, pedig azért tőled idősebb vagyok! :-) Rájöttem, a 30-40 közötti Nők borzasztóan csábítóak! A környezetemben is van .. hm .. így, csupa nagy betűvel NŐ! Szerintem a legszebb kor, ilyenkor érik meg igazán az ember, abban a korban van a toppon és tudja mit/kit akar, tapasztalt és tényleg hihetetlen mennyire oda vagyok értük! :-D Ne haragudj, de úgy éreztem le kell írnom valakinek!

Biztosan van ilyen Nő, kérdés az, hol találjuk Őket! :-)


22L

2016. ápr. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te még egyértelműen fiatal vagy ehhez a korosztályhoz, de normális, hogy vonzódsz hozzájuk. Ki nem vonzódik egy szexi MILFhez? :D Én 25 vagyok, de épp egy 38 éves nővel ismerkedem és mondanom sem kell, hogy mennyire izgató. :)
2016. ápr. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hát én is 15 vagyok, de engem a 20-30 évesek érdekelnek... De ez fordítva nem igaz, mert azért egy 30 éves nő nem foglalkozik hozzá képest "kislányokkal"...
2016. ápr. 23. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1-es,orulok hogy nem csak en erzek igy :)

#3-as,igen,sajnos ez igy van :(

2016. ápr. 24. 18:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Èn is ilyen vagyok!!!:)

Ha van itt olyan 30-40 èv körüli nő akit èrdekel az îrjon

LL20

2016. ápr. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahogy te is írtad, no.

(állati vicces vagyok, tudom köszi)

2016. aug. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!