Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus a legjobb barátnőm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés
3 éve legjobb barátnőm a lány, ám az utóbbi időben egyre több furcsa dolgot művelt (pl:kézenfogva akart velem sétálni, stb) a legaggasztóbb dolog viszont, hogy mikor hazakísértem a puszit (mivel minden elbucsuzaskor mint minden lany ölelés es puszi...) "véletlenül" a számra adta, és nem akart elengedni. Mit jeletsen ez? Leszbikus vagy most mi van?
2016. ápr. 28. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Egyből kiderülne, ha mondjuk tőle kérdeznéd meg helyettünk.
2016. ápr. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ettől nem lesz egyből leszbikus. Lehet biszex is. Vagy szimplán magányos, te pedig közel állsz hozzá.
2016. ápr. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De ő az egészet tagadja, már próbáltam... És ez az oldal nem annak van, hogy kérdéseket tegyünk fel rajta?
2016. ápr. 28. 16:29
 4/8 anonim ***** válasza:

Az elso ket valaszoloval ertek egyet.


+

Ha biztositanad it afelol hogy te nem iteled el a melegeket akkor lehet hogy hamarabb megnyilna neked. :)


Es ahigy a #2-es irta lehet buszexualis es egyszeruen maganyos is.

2016. ápr. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A melegekkel nincsen bajom, ám én nem vagyok az. Van pasim, és nem cserélném le egy lányra.
2016. ápr. 28. 17:33
 6/8 Leszbicica95 válasza:
Lehet csak szeretne egy kis pluszz a barátságotokba. Ez nem olyan ngy baj. Szerintem legyél nyitott a barátnőd felé. Ez lehet csak valami átmeneti állapot nála.
2016. ápr. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Van barátom, nem akarok vele közelebbi kapcsolatot. Nem vagyok sem Leszbikus sem biszex. CSAK a fiukat szeretem.
2016. ápr. 28. 20:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak biszex. De ahogy az 1. válaszoló is írta: Tőle kéne megkérdezned
2016. ápr. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!