Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért játszik velem, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért játszik velem, ha heterónak mondja magát?

Figyelt kérdés

Segítsetek megfejteni, mert nem értem. Családja is van, gyerekekkel. Mégis azt érzem, hogy incselkedik velem. Mozdulatok, nézés, kétértelmű megjegyzések. Ennek ellenére azt mondja, h nem szeretné, ha rányomulna egy nő.

Én bi vagyok és a jelekre már majdnem közeledtem felé, de még idejében leálltam. Nem tudja, h bi vagyok.

Tökre összezavar, hogy mást mond és mást tesz.



2016. máj. 17. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet félreérted a "jeleket" :)
2016. máj. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mivel nem tudja, hogy bi vagy, azt se tudja, hogy vigyáznia kéne veled ilyen szempontból.
2016. máj. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Hülyének néz tèged!!szard le,ez egy paraszt!!!!
2016. máj. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki, hogy bi vagy.
2016. máj. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Pszt! ***** válasza:
33%

Nem hiszem, hogy egy nő képes lenne tönkre tenni egy családot, egy könnyű kufirc miatt... Bebeszéled magadnak. Amúgy meg nem tudom mások hogy vannak vele, de én megérzem, ha a környezetemben egy hasonszőrű, tehát bi vagy meleg, van. Azt is lehet, hogy igazad van, akkor viszont táncolj ki ebből a körből. Nem ér annyit az egész.

25/N

2016. máj. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
mert a heterok szeretnek játszani a melegekkel :D
2016. máj. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igaza van az előzőnek. Önbizalomnövelőnek használ, élvezi, hogy valakivel flörtölhet tét nélkül, ingyen, a te érzelmeidre meg tojik.

Én voltam ugyanilyen szituban, igaz, én közeledtem is, mert már egyértelműnek láttam a jeleket. A nő azt mondta, hogy nem akar tőlem semmit. (Mondjuk azt nem mondta, hogy heteró, hehe)

2016. máj. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!