Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti szoktatok maszturbálni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok maszturbálni elérhetetlen nőkre/lányokra?

Figyelt kérdés

Én 19 LL vagyok, középiskolás, és a német tanárnőm, hmmm hogy is mondjam, nagyon csini, épp az esetem, szőke, hosszú combú, nagy mellekkel. Naponta szoktam rá maszturbálni esténként, többször is elélvezek, annyira kívánom...

Egyébként ez úgy kezdődött, hogy egyszer sportnapon ő is velünk öltözött át, és bugyiban, pont előttem hajolt le valamiért és a bugyi félrecsúszott kicsit, és kilátszott az egyik szeméremajka... Ettől nagyon felizgultam, gyors el is mentem WC-re ezután (khm!), és azóta sem tudtam elfelejteni... Sajnos elérhetetlen, mert férjnél van stb, de azért szerencsére a fantáziálás ingyen van és csinálom is mindennap :)

Veletek mi a helyzet? Masztiztok számotokra elérhetetlen nőkre/lányokra? Hogy szerettetek bele? Mi a történet?



2016. máj. 23. 09:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Igen szoktam. Èn is egy tanárommal vagyok így. Volt hogy az órájan csináltam miközben tanított.
2016. máj. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
En egyik osztalytarsamra :) Bomba az a csaj, szivesen kenyeztetnem...csak hát nem a lanyokat szereti.:/ :)
2016. máj. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
még írjatok csajok, minden sztori érdekel!!!
2016. máj. 23. 15:05
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem csináltam rá, de isszonyatosan kívántam :D Megismerkedtünk suliba, egy évvel később kolis lettem, és ott volt ő. Róla álmondtam szinte minden este (azt, hogy elmondom neki, hogy szeretem, azután megcsókolom stb.. 😉😉 ) Utána elköltözött. Elmondtam neki előtte, hogy szeretem, de nem foglalkozott vele. Barátok maradtunk, és még most is beszélünk néha. Az érzés még azóta se múlt el sajnos. Néha még így álmodok ilyeneket róla (a tudatalatti kivetülése ugye) :) De érte nemhogy az életemet, mindent odaadtam volna. :/
2016. máj. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a padtársammal voltam így. Úgy indult a barátságunk 9.-ben, hogy nekem tetszett ő, de én neki nem. De ezt soha nem mondtam el neki. Azt meg főleg nem, hogy fantáziálok róla. Tudtam, hogy reménytelen és ennek azóta vége is lett. Neki 4 éves kapcsolata van és Úgyis egy-két hét múlva vége a giminek. De elég szépen megrengette a kis világomat.
2016. máj. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Hát, én is azt gondoltam nemrég egy nőről, hogy elérhetetlen, mert heteró és borzasztóan izgatott, kívántam, el is mondtam neki, aztán végül teljesen váratlanul ő kezdeményezett. :) Azt hiszem életem legizgatóbb élménye volt. :)
2016. máj. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
30%
Nekem a legjobb barátnőmel volt így.Usszásunk volt és mi szégyelősők vagyunk bementünk az öltözöbe...előtem vetkőzőt le amit már nagyon vártam :) Csak az a baj hogy neki valaki tetszik :(
2016. máj. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%
De lennék lány:)
2016. máj. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én az egyik kolléganőmre szoktam:)

Nagyon jól néz ki,hosszú szűke haja van,nekem meg hosszú fekete...Szóval jól mutatnánk egymáson...:)21/L

2016. máj. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, volt már rá példa. Arról is tudok, hogy egy munkatársnőm rám masztizott.
2016. máj. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!