Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti szoktatok maszturbálni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok maszturbálni elérhetetlen nőkre/lányokra?

Figyelt kérdés

Én 19 LL vagyok, középiskolás, és a német tanárnőm, hmmm hogy is mondjam, nagyon csini, épp az esetem, szőke, hosszú combú, nagy mellekkel. Naponta szoktam rá maszturbálni esténként, többször is elélvezek, annyira kívánom...

Egyébként ez úgy kezdődött, hogy egyszer sportnapon ő is velünk öltözött át, és bugyiban, pont előttem hajolt le valamiért és a bugyi félrecsúszott kicsit, és kilátszott az egyik szeméremajka... Ettől nagyon felizgultam, gyors el is mentem WC-re ezután (khm!), és azóta sem tudtam elfelejteni... Sajnos elérhetetlen, mert férjnél van stb, de azért szerencsére a fantáziálás ingyen van és csinálom is mindennap :)

Veletek mi a helyzet? Masztiztok számotokra elérhetetlen nőkre/lányokra? Hogy szerettetek bele? Mi a történet?



2016. máj. 23. 09:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az egyik tanarommal vagyok igy,hazas van 2 gyereke,de iszonyatosan jol nez ki,es kiveteles ember. Mar a mosolya is megorit es nem lehet abbahagyni a rola valo fantazialast.szivas mert sose latom mar mert iden ballagtam es hianyzik nagyon
2016. jún. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A szomszédban lakik egy fiatal csaj.. Sokat szoktunk együtt bulizni és kétszer hàromszor elhivta a hugàt is aki 24 éves.. Ennek már egy honapja. Ahogy meglàttam leirhatatlan érzés. Azota is ö jár a fejemben.. Màsra nem is tudok gondolni egyszerüen megörülök érte.
2016. jún. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!