Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintem belém szeretett a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem belém szeretett a barátnőm, szerinted?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, már négy éve nagyon jó barátnők vagyunk a barátnőmmel. Igazán remek kapcsolatunk volt, mindent meg tudtunk beszélni egymással. Nekem még nem volt pasim, neki sem. De ő már volt lánnyal. Most lett egy barátom, akivel együtt vagyunk. A barátnőmmel emiatt a kapcsolatunk megromlott. Nem keres, nem ír, ha egymás mellett vagyunk, nem keres velem közös témát, szinte nem is szól hozzám. Engem ez nagyon zavar, és rosszul esik. Pl. nem hívott el moziba, sem vásárolni... hanem egy másik lányt, akivel ezelőtt nem igazán voltak ilyen programjai, illetve engem is mindig hívott. Mivel szeretném megtudni, hogy miért kezdett el tőlem távolodni ezért mélyebben elkezdtem gondolkodni. És oda jutottam, hogy mivel eddig csak lánnyal volt, lehet hogy bejöttem neki. És most féltékeny, a barátomra, vagy rosszul esik neki, hogy én nem őt választottam. Sokszor utalt, hogy velem is kipróbálná "azt", illetve, hogy bevezet ebbe a világba. Én persze ezt idáig nem vettem komolyan, csak jót nevettünk rajta... Szóval szerintetek, jól gondolom? Van tippetek miért viselkedik velem furán?

2016. máj. 24. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem te meg is válaszoltad a kérdést. lett volna gusztusa hozzád. de most nem biztos. ha mégis kimutatná feléd a vonzalmát ak mihez kezdenél?
2016. máj. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Probal kiszeretni beloled azert nem keres. Ez van. Elofordul az ilyesmi. :(
2016. máj. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha kimutatná, akkor szerintem meg tudnánk beszélni, hogy én nem vonzódok hozzá. Nem tudom, hogy ismeritek-e a Faking It c. sorozatot, de komolyan, tisztára, mintha abba csöppentem volna bele...
2016. máj. 24. 21:15
 4/7 MaryRead ***** válasza:
67%

Bár régen voltam fiatal, nem hiszem hogy igazán hasznos választ tudok adni, de remélem azért segít. :)


1. Attól, hogy volt már lánnyal, még nem biztos, hogy leszbikus, (lehet biszexuális is, de ezen felül sok egyébb (pl. panszexuális)), ezt azért jó tisztázni, mert így őt magát is könnyebb megérteni.


2. Ha vonzódik is a saját neméhez valamennyire,nem biztos, hogy az esete vagy, attól sem ha esetleg ajánlatot tett, lehet hogy csak poén volt, heteroszexuális lányok (némelyik) is viccelődnek ezzel. (Bár ezt igazából akkor lehet megállapítani, ha hallottad élőben.)


3. Lehet, hogy egyáltalán nem szexuális töltetű a téma. Talán teenager hangulat ingadozás, talán más fajta emberre van most szüksége, nem rád. (Ne vedd sértésnek, tényleg. :) ). Lehet, hogy a családjával van valami.


Ha jóban vagytok a legjobb ha őszintén megbeszélitek, mondjuk egy kávé/süti mellett. Hívd el te. :)


30N

2016. máj. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a Fakig it jutott eszembeXD.


Amúgy szerintem az a lehetőség is lehet, hogy kicsit sokat vagy a pasiddal, és úgy érezte, elhanyagolod. Ezt csak így ismeretlenül mondom. Én anno a párommal jártam így. Elhanyagolt, fontosabb volt neki más, én meg vérig sértődtem persze. Nálatok nem lehet ez?

2016. máj. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most érettségiztünk, és így már nem kell suliba járni, készülünk a szóbelire. A barátommal hát két naponta találkozunk, de akkor sem egész napokat töltünk együtt, mert neki is tanulnia kell. A barátnőm pedig nem ebben a városban lakik, ahol én, és tudom, hogy nem szeret bejárkálni a városba. De lehet ez a baja, hogy úgy érzi, hogy én hanyagolom el. Pedig én írtam neki, és egy kicsit flegmán válaszolt, kérdeztem, hogy most tudunk-e skypeon beszélni, de mondta, hogy most nem jó. De mondjuk az rohadtul idegesítő, hogy én mondtam neki, hogy jöjjön be a városba beszélgetni, ő egyből elutasított. Tegnapelőtt meg bent volt a városba fagyizni, egy másik barátnőnkkel. :(
2016. máj. 25. 10:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Üvölt róla, hogy féltékeny és valami rettentően bántja veled kapcsolatban. Szerintem fölösleges találgatnod, hogy mit érezhet, mert vagy ő se nem tudja vagy nem akarja bevallani magának. Na meg tudod, van az a mondás, hogy minden vicc fele igaz. Ha ilyen ajánlatokat tett többször is, akkor eléggé biztos, hogy komolyan gondolta és minimum vonzódik hozzád. Az ő szemében gyakorlatilag le lett csúnyán pattintva és valószínűleg most vágta arcon a felismerés, hogy neked az nem pálya. A nagyobb probléma, hogy a gyerekes hiszitin kívül sehogy nem tudja/akarja feléd lekommunikálni az érzéseid, innentől kezdve te meg vagy lőve addig, amíg nem kap az agyához. Ha tényleg többet érez irántad, akkor sajnos ehhez méginkább idő kell.
2016. máj. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!