Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek egy első randin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy első randin meddig lehet elmenni? Mi az ami még belefér es mi az ami nem?

Figyelt kérdés
2016. jún. 5. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Csok max
2016. jún. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bármeddig, ha fokozatosak a pozitív visszajelzések, és megfelelő folyamatossággal adagolod a dolgokat, úgy hogy közben meg is ismeritek egymást kellően :)
2016. jún. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

hát én addig mentem el, hogy elmentem. szóval a levegő izzásától függ. másnak nem engedtem volna. partnerfüggő. :) azóta is együtt vagyunk 2 és fél éve. :)

19/L

2016. jún. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Csók még visszafogott emberként is igen. Ha néhány órányi kellemes beszélgetés és fizikai közelség után nincs csók, az sok rosszat jövendöl a kettő ember közös jövőjéről.


Szex viszont nagyon ritkán, talán 10-ből ha 1 embernél, akivel csók is van, mert ahhoz tényleg különlegesen magas vonzalom kell

2016. jún. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
két véglet van... :D semmi vagy hát elég messzire :D hogy el is menjek, ahogyan azt már előttem szépen megfogalmazta valaki :D
2016. jún. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is csók.:) Persze ez attól is függ, hogy mennyi ideje beszélgettek mondjuk online. (Mondjuk akkor is csak csók, nekem legalábbis.:) )
2016. jún. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy csók szerintem simán belefér. A többivel mármint petting, netán szex az a baj, hogy ha ennyire gyorsan túlestek rajta, akkor hamar elveszik az újdonság varázsa. Gondolom a fagyit sem úgy eszed, hogy egyben bekapod :)
2016. jún. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!;)

En sem gondoltam igazán többre egy csóknál,szex az meg ilyen hamar szóba sem jöhet.

2016. jún. 6. 21:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Szex leghamarabb olyan 3-5 randevú után, ha látom hogy komolyak a szándékai
2016. jún. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!