Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok! Miről szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Miről szoktatok fantáziálni? 21 LL

Figyelt kérdés

Én 21 LL vagyok, és mindig másra szoktam masztizni: pl: legutóbb arra masztiztam, hogy hetero lányokkal szórakozok, és ők nagyon élvezik az együttlétet... Tegnap pl: arra, hogy egy szobában vagyok 5 ismeretlen lánnyal, akik szemben nekem ülnek, és széthúzzák a p.uncijukat én meg rájuk maszturbálok...


Nektek milyen fantáziáitok vannak?



2016. jún. 13. 17:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Heteró lányokról én is szoktam. Tök jó lehet egy alapvetően heteró csajt bevezetni a leszbi élvezetekbe. Meg megmutatni neki, hogy pénisz nélkül is ugyanúgy ki tudom elégíteni, vagy még jobban is, mint egy pasi. ;)
2016. jún. 19. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
73%
én nem szoktam masztizni.. :( beteg vagyok?
2016. jún. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Csajokról
2016. jún. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
12 nem vagy, én még csak 2szer masztiztam, tavaly és 2 hete. Akkor elképzeltem, hogyan csinálom, de olyan érzés mintha valami bűnt követnék el xd Inkább mást elégítsek ki mint magamat. Dom.nak meg kicsit butchosnak képzelem magam, úgyhogy lehet, hogy ezért nem bírod te se a masztit. Butch röviden: Ha nem szeretnéd, hogy a másik örömöt okozzon neked, csak te akarsz neki.
2016. jún. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Van egy heteró osztálytársam, aki nagyon tetszik, és egyik kiránduláson egymás mellett ültünk buszon, irtó jó segge van, és hagy ne mondjam, úgy aludt az ülésen, h kb az ölembe tolta a seggét, volt miről fantáziálnom! :D Egyébként azt képzeltem el, hogy éjszaka beosonok a szobájukba (3-as szobák voltak), a lakótársainak beadok valami szert, hogy egy jó pár óráig ne ébredjenek fel, és berakom őket a szekrénybe xd Aztán odamegyek hozzá, odakötözöm minden végtagját az ágyhoz, majd körbetekerem a fejét egy fekete kendővel (már a szemét), hogy ne lásson, ha felébred, ezekután ő mozoghatott, rugdalózhatott úgy ahogy akart, de én megujjaztam xDDD Tudom, hogy ez megerőszakolásnak minősül, de a való életben nem tennék ilyet nyugi, csak a szabad képzeletem :'D
2016. júl. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
14-es, igen, akkor elég butchos vagyok, és szerintem én is úgy érezném akkor magam mintha bűnt követnék el. :D
2016. júl. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!