Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok, biszexek mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, biszexek mi a véleményetek a barátság extrákkal kapcsolatról? Jó/rossz tapasztalatok? Miért mennétek bele/miért nem?

Figyelt kérdés
Lehet-e még csak barátság ha az extrák megszűnnek?

2016. jún. 4. 23:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A szex tönkreteheti a barátságot legrosszabb esetben.
2016. jún. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet barátság ha megszűnnek az extrák, ez a két fél hozzáállásán függ.
2016. jún. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Barátság extrákkal dologból indult a mostani kapcsolatom.

2 hónapig bírtuk a barátság extrákkalt, most pedig közel fél éve boldog párkapcsolatban vagyunk :)

20/L/L

2016. jún. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem túl jó dolog az.
2016. jún. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jó dolog, csak ne olyan lánnyal akinél úgy érzed többet szeretnél, de ő nem mert csak magadat kínzod aztán
2016. jún. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2016. jún. 6. 15:33
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem működhet a dolog csak a mélyebb érzelmeket kell kizárni.

Pont ilyet keresek valaki ?

20/L/L

2016. jún. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha pl nem szereted annyira a férfiakat, mint a nőket, és egy férfival kapcsolatba nem mennél bele (méghozzá csak olyannal akivel jóba vagy), akkor jó a barátság extrákkal. A 2 fiú közősen masztizik is ilyesmi dolog szerintem.

LL

2016. júl. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Fiúval próbáltam már és nem bántam meg. Remélem egyszer lesz alkalmam lánnyal is kipróbálni. 21/Bi/L
2016. nov. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátnőmmel "extrás" viszonyom van. Még friss, de eddig jól megy. Nem vagyunk egymás esetei, szóval nem tartunk attól, hogy egymásba szeretünk. Több, mint barátság; kevesebb, mint szerelem. Szerintem így is lehet teljes szexuális életet élni, úgyhogy ha van olyan barátnőd, akivel már szoros a kapcsolatotok és természetesen egyikőtök sem hetero (+ nincs igényetek rendes párkapcsolatra se), akkor simán működhet a dolog.
2017. ápr. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!