Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Vannak olyan leszbikusok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan leszbikusok, akik figyelik a szivárványos karkötőket/ékszereket? /főként Budapesten? /

Figyelt kérdés

2016. jún. 19. 12:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Vannak persze:D
2016. jún. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Itt vagyok:D.
2016. jún. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Rajtam mindig van valami szivárványos, amolyan "jelzés" ként :D
2016. jún. 19. 16:06
 4/10 anonim ***** válasza:
En csak fiusabb leszbikusokon szoktam látni sajnos ilyen jelzéseket. Es en se hordok semmi szivarvanyos kiegészítőket vagy ilyesmit
2016. jún. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, en neha a kormomet festem szivarvanyosra:D.
2016. jún. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én is szoktam szivárványosra festeni a körmöm :)
2016. jún. 19. 17:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem van egy szivárványos karkötőm, de alapvetően nem szoktam senkin nézni. Azaz szimplán nem veszem észre. :D
2016. jún. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok Bp-i, de szoktam nézni. Nem igazán látok szivárványos kiegészítőket, de vannak azért, akikről kiegészítő nélkül is le rí, hogy leszbikusok. Csak nyitva kell tartani a szemed. :D

19/L

2016. jún. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyszer egy lányon észrevettem, meg is szólítottam, azóta is barátok vagyunk :) egyébként nem szoktam figyelni, csak véletlenül vettem észre
2016. jún. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

öö.. uccsó, van leszbi oldal, méghozzá a gyakori kérdések leszbikus kategória.. mièrt jössz ide, ha nem vagy leszbi? xd Arról, hogy meleg senki se tehet. Ha gyűlölsz minket akkor az olyan mintha rasszista lennél. (Egy zsidó se tehet arról, hogy bazinagy orra van xd)

A kérdèsre válaszolva figyelem, de van akinél nem vagyok biztos benne a jel után se. Az egyértelműbb jelnèl; pl melegzászló a karra tetoválva már rálehet jönni :D

2016. jún. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!